Monza Rezidans'ta hayat başlıyor

Erkanlı Grup tarafından Ankara İncek'te inşa edilen Erkanlı Monza Rezidans'ta hayat başlıyor. Projede ortak alan elektriği rüzgar enerjisinden sağlanacak

Monza Rezidans'ta hayat başlıyor

5 Haziran 2014/Emlakwebtv
Yenilenebilir enerji özelliğiyle dikkat çeken Erkanlı Monza Rezidans projesinde 2014'te hayat başlıyor. Proje bünyesinde ortak alanların elektiriği rüzgar enerjisinden sağlanıyor. Projeye yatırım yapan tüketiciler böylece yüzde 1'lik KDV avantajından yararlanabiliyor. 

Ankara İncek bölgesinde 6 farklı tipte 108 dairenin yer aldığı Monza Rezidans ‘ta, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks konut seçenekleri mevcut. 2 metre 90 santim tavan yüksekliği ile ferah bir yaşam alanı vaad eden projede 2+1 daire büyüklükleri 143 metrekareden başlıyor. 

220 binden başlayan fiyatlar
Mimari çiziminde ünlü mimar Bünyamin Derman’ın imzası bulunan Monza Rezidans ‘ta göl manzarasıyla daire sahiplerine sakin ve huzurlu bir yaşam vaad ediyor. Şimdiye kadar yüzde 76 lik bir bölümünün satıldığı Monza Rezidans ‘ta kişiye özel ödeme seçenekleri de yer alıyor. Rezidans projesinde daire fiyatları ise 220 bin TL’den başlıyor. 

Monza Rezidans ‘ta KDV Yüzde 1
Monza Rezidans ‘ta uygulanan yüzde 1’lik KDV oranı daire almak isteyenlere önemli bir avantaj sağlıyor. Çankaya’ya 10 km mesafede, toplam 35 milyon TL’lik yatırımla hayat bulan proje, rüzgâr enerjisiyle daire sahiplerinin ortak alan giderlerini en aza indiriyor.

Proje Bilgisi: Monza Rezidans