Moonligh Residence Özgün İnşaat!

Moonlight Residence Özgün İnşaat tarafından Ankara Ayrancı'da hayata geçiriliyor

Moonligh Residence Özgün İnşaat!

Moonlight Residence Özgün İnşaat tarafından Ankara Ayrancı'da hayata geçiriliyor. 2 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan projede 82 adet daire yer alıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden meydana gelen Moonlight Residence projesinde daire büyüklükleri 73 metrekare ile 144 metrekare arasında değişiyor.

Moonlight Residence projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal donatılar şöyle; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark yer alıyor. Projede 1+1 daireler 73 metrekare, 2+1 daireler 94 metrekare, 3+1 daireler ise 144 metrekare olarak tasarlandı.

Moonlight Residence fiyatları 320 bin TL ile 970 bin TL arasında değişiyor. Moonlight Residence ödeme planı kapsamında ise banka kredisi kullanılabiliyor. Özgün İnşaat tarafından hayata geçirilen Moonlight Residence teslim tarihi olarak 2015 yılının Ekim ayını veriyor.

Moonlight Residence nerede?
Moonlight Residence Özgün İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Ankara Çankaya'da hayata geçirilen proje Ayrancı'da Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne yakın mesafede yer alıyor.

Moonlight Residence iletişim bilgileri
Adres: Şimşek Sokak No:2 Aşağı Ayrancı Çankaya / Ankara
Telefon: 0 312 417 07 95