Moonlight Residence

Moonlight Residence Özgün Şirketler Grubu güvencesi ile Ankara Çankaya'da yükseliyor

Moonlight Residence

Moonlight Residence Özgün Şirketler Grubu güvencesi ile Ankara Çankaya'da yükseliyor. 2 bin metrekare arsa alanında 82 adet dairenin bulunduğu 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı Moonlight Residence satılık daire büyüklükleri 73 ile 144 metrekare arasında değişiyor. 

Moonlight Residence projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; çocuk oyun alanları, güvenlik, açık otopark, kameralı güvenlik ve fitness merkezi bulunuyor. Projenin daire özellikleri içerisinde ise akıllı ev sistemleri, merkezi ısıtma, balkon, ankastre beyaz eşya, rezidans hizmetleri ve ısı pay ölçer bulunuyor. 

Moonlight Residence

Moonlight Residence fiyatlarının 320 bin lira ile 970 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 5 oranında indirim uygulanıyor. Moonlight Residence projesi ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Ankara Yukarı Ayrancı'da yükselen Moonlight Residence, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne 500 metre uzaklıkta yer alıyor. Tek bloktan meydana gelen Moonlight Residence mimarisi ile de dikkat çekiyor. Projede tapular hemen teslim ediliyor. Moonlight Residence tamamlandığında yüksek prim yapması bekleniyor. 

Moonlight Residence adres bilgisi : Şimşek Sokak No: 2 Aşağı Ayrancı Çankaya - Ankara 

Moonlight Residence iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0312 417 07 95 
Web adresi : www.moonlightresidence.com.tr
E-posta adresi : info@moonlightresidence.com.tr

Firma Bilgisi: Özgün Şirketler Grubu
Proje Bilgisi: Moonlight Residence