Mostar Life Başakşehir projesinde 48 ay 0 faiz fırsatı!

İstanbul Başakşehir’de yükselen Mostar Life Grand Houses projesinin kampanyalı ödeme planına göre, 48 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor

Mostar Life Başakşehir projesinde 48 ay 0 faiz fırsatı!

Mostar Life Grand Houses, İstanbul Avrupa Yakası’nın hızla gelişen ilçesi Başakşehir’de Çolakoğlu Group, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığında inşa ediliyor. 2017 yılı içerisinde teslimlerine başlanması beklenen proje, yaklaşık 40 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kuruluyor.

3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilen Mostar Life Başakşehir projesi, 15 blokta toplam 332 adet daireden meydana geliyor. Tamamı peşin alımlarda yüzde 10 oranında indirim yapılan projede vadeli alımlarda ise 48 aya kadar vade farksız taksit imkanı firma tarafından sunuluyor.

Başakşehir Mostar Life fiyat listesine göre; 3+1 daireler 883 bin TL ile 958 bin TL arasında; 4+1 daireler 1 milyon 50 bin TL ile 1 milyon 220 bin TL arasında; 5+1 daireler ise 1 milyon 811 bin TL ile 2 milyon 751 bin TL arasında farklılık gösteren fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Başakşehir Sağlık Kenti’nin hemen yanında yükselen Mostar Life projesinin yakın çevresinde; 3. Havaalanı, 3. Köprü bağlantı yolları, Kanal İstanbul, Olimpiyat Stadı, Türkiye’nin en büyük İmam Hatip Lisesi, metro durağı, Mall Of İstanbul AVM ve 212 AVM yer alıyor.

Mostar Life Başakşehir projesinin ayrıcalıkları şöyle sıralanıyor;

-%100 kesintisiz enerji
-Her daireye tahsis edilmiş depo alanları
-Çok amaçlı toplantı salonları (taziye, kabul)
-Sosyal Tesisler; sauna, fitnes, hamam, kapalı yüzme havuzları,
-Gelen misafirlerinizi en rahat edebilecekleri şekilde hazırlanmış 2. Ebeveyn banyolu yatak odaları
-Geniş peyzaj alanı ve maksimum mesafelerde yerleşim planı yapılmış bloklar ile gün ışığı kesilmeden aydınlanan ferah evler.
-Arsa yapısına uygun planlanmış bina yükseklikleri ile fark oluşturan birbirinin manzarasını kapatmayan mimari bütünlük.
-Cut-off tek tuş ile evin tüm aydınlatmalarının kapatılabilmesi.
-Güvenlik, su, yangın sensörlerinıin acil durumları size ve site güvenliğine sms ile bildirmesi.
-Her bloktan kapalı otoparka direkt ulaşım kolaylığı.

Firma Bilgisi: Çolakoğlu Group - Bordo Yapı - Intes Yapı
Proje Bilgisi: Mostar Life Grand Houses