Mostar Life Grand Houses teslimleri 2017'de

Çolakoğlu Group, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığı ile hayata geçirilen Mostar Life Grand Houses teslimleri 2017'de yapılacak

Mostar Life Grand Houses teslimleri 2017'de

Çolakoğlu Group, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığı ile hayata geçirilen Mostar Life Grand Houses teslimleri 2017'de yapılacak. 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinin bulunduğu Mostar Life Grand Houses 40 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 

Mostar Life Grand Houses fiyatlarının 691 bin liradan başlaması bekleniyor. Projede 5+1 daire fiyatlarının ise 1 milyon 251 bin liradan başlaması bekleniyor. Projede daire sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Projenin detayları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Mostar Life Grand Houses teslimleri 2017'de

Başakşehir 1. Kısım'da yükselen Mostar Life Grand Houses, alışveriş merkezleri, sağlık kenti ve olimpiyat stadının tam ortasında konumlanıyor. Tem'e yakınlığı ile dikkat çeken proje lokasyonu ile dikkat çekiyor. 

Mimar Sinan'dan esinlenilerek tasarlanan mimarisi ile ilgi gören Mostar Life Grand Houses projesinde 5+1 dairelerde hamam, ebeveyn banyosu gibi özellikler yer alıyor. 15 blokta toplam 354 dairenin yer alacağı projede fitness, güvenlik, süs havuzu, Türk hamamı, çocuk oyun alanları gibi sosyal imkanlar bulunuyor. 

Mostar Life Grand Houses adres bilgisi : Başakşehir Mahallesi Taşoluk Yolu Sokak No: 9 Başakşehir 1. Etap - İstanbul 

Mostar Life Grand Houses iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 57 90
Web adresi : www.mostarlife.com.tr
E-posta adresi : info@mostarlife.com.tr

Firma Bilgisi: Çolakoğlu Group-bordo Yapı-intes Yapı
Proje Bilgisi: Mostar Life Grand Houses