Motto İstanbul daire fiyatları 322 bin TL’den başlıyor

Celaloğlu Yapı’nın satışa sunduğu yeni projesi Motto İstanbul’da daire fiyatları 322 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Motto İstanbul daire fiyatları 322 bin TL’den başlıyor

Kayacity Residence ve Başakşehir Konakları projelerine imza atan Celaloğlu Yapı, yeni projesi Motto İstanbul’un satışlarına başladı. Güneşli Basın Ekspress Yolu üzerinde konumlanacak olan yeni yaşam alanı konut ve ticari birimlerden meydana gelecek.

Toplam 3 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kurulacak olan Motto İstanbul’un inşaat alanı 20 bin metrekare olacak. 1+1, 2+1, 3+1 ve teraslı daire seçeneklerine yer verilecek olan proje, 2017 yılının Aralık ayında tamamlanacak ve teslimleri yapılacak.

90 adet daire ile 12 adet mağazadan oluşacak olan Celaloğlu Motto İstanbul’da dairelerin büyüklüğü 79 metrekareden başlayıp, 230 metrekareye kadar yükselecek. Tek blok halinde inşa edilecek olan projede bloğun alt katında ticari birimler üst katlarında ise daireler yer alacak.

Lansman öncesi indirimli fiyatlarla satışları yapılan Motto İstanbul Basın Ekspress’te 1+1 dairelerin fiyatı minimum 322 bin TL’den başlıyor. Yüzde 1 KDV avantajı sunulan projeden tamamı peşin ödeme ile daire alındığında yüzde 8’lik bir indirim uygulanıyor.

Celaloğlu Motto İstanbul projesi için firma bünyesinde hazırlanan ödeme planına göre; tutarın yüzde 25’lik kısmı peşinat olarak hemen veriliyor. Geriye kalan tutar için ise 24 aya kadar 0 faizle taksit seçeneği sunuluyor. Ayrıca lansman öncesi satışlarda yüzde 12 oranında indirim yapılıyor.

 

Firma Bilgisi: Celaloğlu
Proje Bilgisi: Motto İstanbul