Motto İstanbul'da yüzde 20'ye varan indirim fırsatı

Motto İstanbul projesi peşin ödemelerde yüzde 20'ye varan indirim fırsatı sunuyor. Motto İstanbul fiyatları 295 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Motto İstanbul'da yüzde 20'ye varan indirim fırsatı

Motto İstanbul projesi peşin ödemelerde yüzde 20'ye varan indirim fırsatı sunuyor. Motto İstanbul fiyatları 295 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

3 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselecek olan Motto İstanbul'da 78 metrekareden 230 metrekareye kadar 1+1, 2+1, 3+1 ve teraslı daire seçenekleri bulunuyor. Toplam 90 dairenin yer aldığı projede aynı zamanda 11 mağaza ve 1 süpermarket yer alıyor. 

Kapalı otopark, 7/24 Güvenlik ve Kapalı Devre Güvenlik Sistemi bulunan Motto İstanbul’da malzeme kalitesi de en üst seviyede. En iyi markaların kullanıldığı projede ocak, fırın ve davlumbazdan oluşan mutfak ankastre seti, salonlarında kullanılan klimanın yanı sıra antrelerdeki vestiyer, banyo ve mutfak dolapları da şıklığıyla göz dolduyor.

Peşin ödemelerde yüzde 20 fiyat avantajı sağlayan Motto İstanbul’da daire fiyatları 295 bin TL’den başlıyor. Aralık 2017’de teslim projede 24 ay esnek ödeme seçeneğiyle Motto İstanbul, sizleri bekliyor. 

Motto İstanbul nerede? 

Motto İstanbul projesi, Atatürk Havalimanı, Otogar ve Metro İstasyonu'na yakın bir konumda, E-5 Karayolu, TEM ve Basın Ekspres Yolu'nun ortasında, alışveriş, iş ve ticaret merkezleri, eğitim ve hizmet kurumlarına oldukça yakın mesafede konumlanıyor. 

Firma Bilgisi: Celaloğlu
Proje Bilgisi: Motto İstanbul