Mucize bina yalıtım ürün Türkiye'de

Bina yalıtım sektöründe faaliyet gösteren Canpa, kendi kendini onarma özelliğine sahip Flexobit membran ürünü ile tüketicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor

Mucize bina yalıtım ürün Türkiye'de

Bina yalıtımı üzerine faaliyetlerini sürdüren Canpa, "mucize ürün" olarak bilinen Flexobit membran ile tüketicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Flexobit membran, kendi kendini onarma özelliğiyle dikkat çekiyor. 

Mucize ürün: Flexobit membran
30 yıldır Türkiye inşaat sektörünün çözüm ortağı olarak yalıtım alanında faaliyetlerini sürdüren Canpa'nın Teknik Uygulama Yöneticisi Lezgin Günaydın, ürünün kendi kendini onarma özelliğine dikkat çekerek:

"Yüzde bin esneme kabiliyeti olan ve kopmayan yapıdaki bu malzeme, delinme durumuda da kendisini tamir edebiliyor. Flexobit membran bina inşaatlarının en fazla zorlanılan kısımları olan, havalandırma çıkışları, köşe dönüşleri, temellere oturtulan kazık başları, tesisat boru etrafları ve perde yalıtımlarında da üç boyut işlenebiliyor." dedi.

 

Mucize bina yalıtım ürün Türkiye7de

 

Burj Khalifa Flexobit ile yalıtıldı
Günaydın, Flexobit ürününün dünyanın en önemli projelerinde kulllanıldığına dikkat çekti. Ürünün başta dünyanın en uzun binası Burj Khalifa olmak üzere Atlantis otel, Esenboğa Havalimanı, Bodrum Oteli, Rönesans Holding Merkez Binası, Atakule, Erzincan Havalimanı, Milli Botanik parkı gibi alanlarında kullanıldığını söyleyen Günaydın:

"Bu tür binalarda çok ciddi su basıncı bulunuyor. Dayanıklı, esnek binanın yapısı ile çalışacak ve darbelerde kopmayacak, delinmeyece ve delinirse de kendini tamir edcek bir ürüne ihtiyaç duyuyor. Bu ihtiyacı Flexobit membran üst düzeyde karşılayabiliyor." dedi.