Muğla Menteşe kiralık daire

Muğla Menteşe kiralık daire fiyatları 500 lira ile 2 bin 400 lira arasında değişiyor

Muğla Menteşe kiralık daire

Muğla Menteşe kiralık daire fiyatları 500 li ile 2 bin 400 lira arasında değişiyor. Muğla'nın ilçesi olan Menteşe, 2012 yılında kabul edilen kanun ile kurulmuştur. Menteşe'nin toplam nüfusu 102 bin civarındadır. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'ndeki öğrenci sayısının artışı ile birlikte Menteşe'de barınma ihtiyacına karşı bir çok ev ve apart daireler yapılmıştır.

Muğla Menteşe'de eğitim seviyesi yüksektir. 66 mahallesi bulunan Menteşe'ye karayolu ve ana yollardan kolaylıkla ulaşılabilir. Muğla Menteşe kiralık daire fiyatları ise şöyle;

2+1 daireler; 380 lira ile 850 lira arasında,

3+1 daireler; 700 lira ile 2 bin 250 lira arasında değişiyor. 

Üniversite öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için yapılan apart daireler ise 800 lira ile 240 lira arasında değişiyor. Muğla Menteşe kiralık daire fiyatlarınından sonra bir de Muğla'da yapılan konut projeleri hakkında bilgi verelim. 

Muğla Menteşe kiralık daire

Yeşil Residence 

Muğla Merkez'de hayata geçirilen Yeşil Residence Marmaris Yapı imzası taşıyor. 112 adet dairenin yer aldığı projede 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri bulunuyor. Yeşil Residence projesinin 2015 Ekim'de teslim edilmesi planlanıyor. Çam ormanları ile çevrili bir konumda yer alan Yeşil Residence daire sahiplerine fitness merkezi ve sauna gibi ayrıcalıklar sunuyor. 

Muğla Menteşe kiralık daire

Sarsala Konakları

Barut İnşaat güvencesi ile yükselen Sarsala Konakları 7 bin 500 metrekare alan üzerinde konumlanıyor. 91 daireden oluşan proje 2+1 dairelerden meydana geliyor. Sarsala Konakları'nın teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor. Muğla Dalaman'da hayata geçirilen Sarsala Konakları 8 bloktan oluşuyor. Projede dairelerin tamamı 87 metrekare. 

Muğla Menteşe nasıl gidilir? 

Muğla Menteşe'den 10 dakikada bir kalkan araçlar ile kolaylıkla şehir merkezine gidilebiliyor. Ege'nin en çok tercih edilen ili Muğla Menteşe ilçesi kiralık daire fiyatları yukarıda olduğu gibi daire büyüklüğü, oda sayısı, mahalle ve daire tipine göre değişiyor.