Muğla Yatağan Toki Konutları kura çekilişleri 25 Ocak'ta!

Emeklilere özel konut projeleri kapsamında yapılacak olan Muğla Yatağan Toki Konutları kura çekilişleri 25 Ocak 2016 Pazartesi günü yapılacak

Muğla Yatağan Toki Konutları kura çekilişleri 25 Ocak'ta!

Toki Muğla Yatağan Emekli Konutları kura çekilişi 25 Ocak 2016 tarihinde gerçekleşecek. 75 metrekare 2+1 79 adet konutun sahiplerini bulacağı hak sahibi belirleme kurasının çekiliş saati ve yeri henüz açıklanmadı. 

Toki'nin emekli vatandaşlara özel hayata geçirdiği Muğla Yatağan Toki Konutları'nda daire fiyatı 89 bin 500 TL olarak belirlendi. Hak sahipleri yüzde 12 peşinat ödemesi için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat ödemesi için ise 240 ay vade ile konut sahibi olabilecekler. Muğla Yatağan Toki Emekli Konutları'nda taksit ödemeleri ise 180 ay için 438 TL, 240 ay için ise 298 TL olacak. 

Muğla Yatağan Toki Konutları kura çekilişlerinde ise hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini 28 Ocak 2016 tarihinden itibaren T.C. Ziraat Bankası Muğla Yatağan Şubesi'nden geri alabilecekler. Muğla Yatağan Toki Konutları kura çekilişi sonuçları için ise emlakwebtv.com adresini takip edebilirsiniz. 

Muğla Yatağan Toki Konutları kura çekilişleri 25 Ocak'ta!

Toki Konutları başvuru şartları

- T.C. vatandaşı olmak, 
- Projenin bulunduğu il/ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor ve projenin bulunduğu il/ilçe nüfusuna kayıtlı olmak, 
- Kendisine eşine veya velayeti altındakiş çocuklara ait tapuda kayıtlı bir konutun olmaması,
- Aylık hane gelirinin en fazla net 3.200 TL olması (İstanbul için 3.700 TL),
- Bir hane halkı adına, kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına 1 adet başvuru yapabilecektir.