Muğla Yatağan Toki Konutları kura sonuçları

Muğla Yatağan Toki Konutları kura sonuçlarını emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz

Muğla Yatağan Toki Konutları kura sonuçları

Muğla Yatağan Toki Konutları kura sonuçları henüz açıklanmadı. Toki'nin emeklilere özel olarak geliştirdiği  Muğla Yatağan Toki Evleri'nde 79 adet konut bugün gerçekleşecek olan hak sahibi belirleme kurası ile sahiplerini buluyor. 75 metrekare alanlara sahip olan 2+1 konutların yer aldığı Muğla Yatağan Toki Konutları 89 bin 500 TL'den satılıyor. 

Hak sahibi olanlar, yüzde 12 peşinat ile 180 ay vade, yüzde 20 peşinat ile 240 ay vade ile konut sahibi olabiliyor. Muğla Yatağan Toki Emekli Konutları'nda 180 ay vade için aylık  belirlenen taksit miktarı 480 TL, 240 ay vade için ise aylık belirlenen taksit miktarı 298 TL olarak belirlendi. 

Hak sahibi belirleme kurasında, hak sahibi olamayan vatandaşlar başvuru bedellerini 28 Ocak 2016 tarihinden itibaren T.C. Ziraat Bankası Muğla Yatağan Şubesi'nden geri alabilecekler. Bugün yapılacak olan Muğla Yatağan Toki Konutları kura çekişili sonuçlarını emlakwebtv.com adresinden öğrenebilirsiniz. 

Toki Konutları başvuru şartları

- T.C. vatandaşı olmak, 
- Projenin bulunduğu il/ilçe sınırları içerisinde 1 yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor ve projenin bulunduğu il/ilçe nüfusuna kayıtlı olmak, 
- Kendisine eşine veya velayeti altındakiş çocuklara ait tapuda kayıtlı bir konutun olmaması,
- Aylık hane gelirinin en fazla net 3.200 TL olması (İstanbul için 3.700 TL),
- Bir hane halkı adına, kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına 1 adet başvuru yapabilecektir.