Muhteşem yeni yıl fırsatı

Ceylan İnşaat'ın Göztepe'de hayata geçirdiği Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları muhteşem yeni yıl fırsatı sunuyor

Muhteşem yeni yıl fırsatı

Ceylan İnşaat'ın Göztepe'de hayata geçirdiği Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları muhteşem yeni yıl fırsatı sunuyor. Projede daireler yılbaşına özel yüzde 5 peşinat ve yüzde 5 indirim ile satışa sunuluyor. 

91 metrekare ile 205 metrekare arasında değişen alanlara sahip daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde. Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları fiyatları ise 534 bin TL'den başlıyor. İstanbul'un en gözde semtlerinden olan Göztepe'de yükselen Muhteşem Yeni Yıl Konutları Adalar ve Marina manzarasına hakim. 

Projede düzenlenen yıl sonu kampanyası kapsamında yüzde 5 peşinat ve yüzde 5 indirim fırsatı sunuluyor. Aynı zamanda kkonut alıcılarına 120 aya kadar vade imkanı da sunuluyor. Oturum ve yatırım için tercih edilen Muhteşem Yeni yüzyıl konutları ile ilgili yılın son fırsatını değerlendiren Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, projenin İstanbul'daki en prestijli lokasyonlardan biri olduğunu söyledi. 

Muhteşem yeni yıl fırsatı

Ceylan: '' "Bölgenin metro gibi toplu taşıma araçlarıyla Avrupa Yakası’na bağlanması da konut fiyatlarının değerini giderek artırıyor. Sakinlerine sadece bir ev değil, bir yaşam alanı sunmayı amaçlayan Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesi, başlangıç fiyatlarıyla hem ev sahibi olmak isteyenlere hem de yatırımcılara kârlı bir alternatif sunuyor..." dedi.

İstanbul Göztepe'de yükselen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları sosyal donatıları ise şöyle; basketbol sahası, açık yüzme havuzu, tenis kortu, çocuk yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, futbol sahası, voleybol sahası, kapalı otopark, kamelya, spa, fitness merezi, sinema, kapalı yüzme havuzu ve sauna. 

 

"Muhteşem yeni yıl fırsatı" Başlıklı Haberin Galerisi

Muhteşem yeni yıl fırsatı

Muhteşem yeni yıl fırsatı

Muhteşem yeni yıl fırsatı

Muhteşem yeni yıl fırsatı

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları