Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda Sevgililer Günü kampanyası

Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda Sevgililer Günü fırsatı kapsamında Şubat ayı içinde ev alanlara özel hediye alternatifleri sunuluyor

Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda Sevgililer Günü kampanyası

Muhteşem Yeni Yıl Konutları Sevgililer Günü fırsatı kapsamında Şubat ayı içinde ev alanlara özel hediye alternatifleri  sunuluyor. Göztepe Kalamış Marina'ya hakim bir manzarada yükselen Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda Sevgililer Günü'ne özel 35 bin TL peşinat ile ev alma imkanı bulunuyor. Lansman fiyatları ile satışları hızla süren projeden ev almak isteyenler, 120 ay vade ve 12 ay taksit erteleme avantajından yararlanabiliyor. 

Ceylan İnşaat imzası ile yükselen Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Göztepe'de hayat buluyor. Şehrin içerisinde huzurlu bir yaşam isteyenler için inşa edilen proje 92 daire, 6 ticari alan ve 9 adet ofisten oluşuyor. Projede 91 metrekareden 204 metrekareye kadar değişen daire alanlarına yer veriliyor. 

 

Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda Sevgililer Günü fırsatı!

 

Bağdat Caddesi'ne yürüme mesafesinde yer alan Göztepe Muhteşem Yeni Yıl Konutları, metro, Marmaray ve metrobüs gibi toplu taşıma araçlarına yakın bir mesafede konumlanıyor. Projenin sosyal donatıları içerisinde; Türk Hamamı'ndan meyve bahçelerine, özel güvenlikten spor tesislerine kadar her türlü ayrıntı yer alıyor. 

Muhteşem Yeni Yıl Konutları Sevgililer Günü kampanyası kapsamında Şubat ayı içinde ev alanlar 35 bin peşinat fırsatı ile 120 ay vade ve 12 ay taksit erteleme avantajı sunuluyor. Ceylan İnşaat imzası ile yükselen Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda satışlar lansman fiyatları ile devam ediyor.

 

Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda Sevgililer Günü fırsatı!

 

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: muhteşem yeni yıl konutları