Muhteşem Yeni Yüzyıl konutlarına ilgi sürüyor

Ceylan İnşaat tarafından Göztepe'de inşa edilen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'na yoğun ilgi devam ediyor

Muhteşem Yeni Yüzyıl konutlarına ilgi sürüyor

Göztepe'de Ceylan İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'na yoğun ilgi sürüyor. Bölge ortalamasının altında seyreden fiyat aralığıyla dikkat çeken proje, Kalamış sahili, Bağdat Caddesi, Fenerbahçe Stadı ve Moda gibi noktalara yakın bir lokasyonda yer alıyor. 

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları
192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisi bünyesinde barındıran Muhteşem Yeni Yüzyıl projesi bünyesinde açık yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, sauna, SPA, buhar odası, şok havuzu, hamam gibi olanaklar barındırıyor. Proje, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle, çekirdek aileler kadar kalabalık ailelere de hitap ediyor.  91 m² ile 204 m² aralığındaki kullanım alanlarıyla, değişik tiplerde ve konumlarda alternatifler sunan projede, daire ve ticari alanlar için peşin fiyatına vade farksız 36 ay taksit imkânı bulunuyor. 

Peşinatı alıcı belirliyor
Ceylan İnşaat, Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları'nda uygun ödeme koşulları belirledi. Buna göre, vade farkı ve suni fiyat dalgalanmaları olmadan, on farklı ödeme seçeneği oluştu. Göztepe lokasyonundaki ortalamaların altında fiyatlarıyla dikkat çeken projede, 36 ay taksit imkanı veren ödeme koşulları bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Ceylan Inşaat
Proje Bilgisi: Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları