Mükemmellik Sertifikası Kalamış Marina'nın

Dünyanın önde gelen seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor'un 2014 raporuna göre Kalamış Marina Otel "Mükemmellik Sertifikası"na layık görüldü

Mükemmellik Sertifikası Kalamış Marina'nın

26 Mayıs 2014/Emlakwebtv
TripAdvisor, 2014 yılı mükemmelik sertifikasına layık görülen otelleri açıkladı. Uluslarası Wyndham Grand Collection standartlarında hizmet veren Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, yeni markasıyla ‘‘Certificate of Excellience 2014’’ sahibi oldu.

Konu hakkında bir açıklama yapan Otelin Satış ve Pazarlama Direktörü Kemal Sinmez ödüllerin değerine dikkat çekti. Sinmez "Wyndham Kalamış Marina Hotel"in birinci yılında Birinci yılında W Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde “Hotel Of The Year – Yılın En İyi Oteli’’ ödülünü kazanmış olduğunu hatırlatarak:  

"Otelimiz 1 mayıs 2014 tarihi itibarı ile Wyndham zincirinin en üst segmenti olan 'Wyndham Grand Colection' markasını temsile hak kazandı. Misafirlerimiz  tarafından servis kalitemizin %93 mükemmellikte değerlendirilmiş ve hotelimiz 'Certificate of Excellence – 2014 Mükemmellik Sertifikası ‘’ ile  ödüllendirildi. Hotel 2014 yılında’da  “World Travel Awards” ödüllerinden ‘’Yılın En İyi İş Oteli’’ ödülüne yeniden aday gösterildi.“ dedi.