Mülkiyet erişim sistemi bireysel kullanıcı için hazır

İmpo İmar tarafından geliştirilen İMPOMES Mülkiyet Erişim Sistemi, bireysel yatırımcının kullanımına hazır hale getirildi

Mülkiyet erişim sistemi bireysel kullanıcı için hazır

İmpo İmar ekipleri tarafından hazırlanan Mülkiyet Erişim Sistemi İMPOMES; artık bireysel yatırımcı tarafından da kullanılabilecek. Daha önce Türkiye'nin önde gelen holdingleri, gayrimenkul yatırım ortaklıkları ve bankalar tarafından yaygın olarak kullanılan İMPOMES yeni fonksiyonuyla birlikte mülkünün durumunu merak eden bireysel kullanıcıya da hizmet verecek

İMPOMES bireysel kullanıma hazır
İMPOMES Mülkiyet Erişim Sistemi hakkında bir değerlendirme yapan İmpo İmar Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Oflaz, web tabanlı mülk takip sistemi İMPOMES'in bireysel kullanıcılar için hazır hale getirildiğini söyledi. Sistemin bugüne dek holdingler, gayrimenkul yatırım ortaklıkları ve bankalar tarafından kullanıldığını vurgulayan Oflaz:

"İMPOMES çatısı altında geliştirdiğimiz bir alt ürünle birlikte tapu sahipleri tek bir tuşla ‘Mülkümün durumu ne’ diye sorgulayabilecekler. Yeni ürünümüz test aşamasının tamamlanmasıyla birlikte kısa sürede hayata geçecek. Bir başka ifadeyle mülk dedektiflik hizmetimize artık daha geniş kitlelerce ulaşılabilecek..." dedi. 

7.500 mülk İMPOMES aracılığıyla takip ediliyor
İMPOMES'in Genel Koordinatörü Damla Kartalkanat da halen 7.500 mülkün düzenli biçimde İMPOMES tarafından takip edildiğini söyledi. Sistemin 38 il 93 ilçedeki mülklerin takibini gerçekleştirdiğini söyleyen Kartalkanat:

"Şimdi tapulara dair bu güncel bilgilere artık bireysel yatırımcıların da ulaşabilecek olması hepimizi ayrı heyecanlandırıyor. Çünkü 5 yıldır faaliyette olan İMPOMES’ in adının son yıllarda duyulması ile birlikte şirketimize telefon açan pek çok birey, bu yönde istekte bulunuyordu..." ifadelerini kullandı. 

 

Mülkiyet erişim sistemi bireysel kullanıcı için hazır