Mulson Yaşam satılık

Mulson Yaşam satılık daire büyüklükleri 138 metrekare ile 296 metrekare arasında değişiyor

Mulson Yaşam satılık

Mulson Yaşam satılık daire büyüklükleri 138 metrekare ile 296 metrekare arasında değişiyor. West Orion Group tarafından hayata geçirilen Mulson Yaşam 59 adet daireden meydana geliyor. Güzelbahçe Mulson Yaşam Konakları 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşuyor. Mulson Yaşam projesi 7 bin 720 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 

Mulson Yaşam satılık

Güzelbahçe Mulson Yaşam Konakları'nın satılık daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; açık otopark, açık yüzme havuzu, AVM, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, merkezi uydu sistemi, sauna ve SPA bulunuyor.Projede 5 bin metrekare ise yeşil alan için ayrılıyor. 

Mulson Yaşam satılık fiyatları ise şöyle; 3+1 daireler 435 bin lira ile 575 bin lira arasında, 5+1 daireler 1 milyon 200 bin lira'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Mulson Yaşam teslimlerinin 2015 yılı sonlarında yapılması planlanıyor. Proje 4 blokta 5 villa ve 54 daireden oluşuyor. 

Mulson Yaşam satılık

Güzelbahçe Mulson Yaşam Konakları nerede?
Güzelbahçe Mulson Yaşam Konakları, İzmir'de yer alıyor. Proje otoban girişlerine yakınlığı ile dikkat çekiyor. Mulson Yaşam projesi Seferihisar'a 18, Urla'ya ise 16 kilometre uzaklıkta bulunuyor. 

Mulson Yaşam Konakları adres bilgisi : 2730 Sokak No:47/1 Güzelbahçe/İzmir
Mulson Yaşam Konakları iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 56 03
Web adresi : http://mulsonyasam.com/
E-posta adresi : info@mulsonyasam.com

Firma Bilgisi: West Orion Group
Proje Bilgisi: Mulson Yaşam