Multi Flat Residence Ankara!

Multi Flat Residence Ankara, Lim-ka İnşaat tarafından Ankara Bağlıca'da hayat buluyor

Multi Flat Residence Ankara!

Multi Flat Residence Ankara, Lim-ka İnşaat tarafından Ankara Bağlıca'da hayat buluyor. Yıldız şeklindeki mimarisi ile dikkat çeken projede bloktaki her yaprakta iki adet daireye yer veriliyor. Konveksiyonel kalıp sistemi ile inşa edilen Multi Flat Residence projesinde depreme dayanıklı bir yapıya sahip. 

2016 yılı sonunda teslim edilmesi planlanan Ankara Multi Flat Residence projesinde yaşam 2017 yılında başlayacak. 20 katlı tek bloktan oluşan proje, 14 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde alanları 103 metrekare ile 165 metrekare arasında değişen 108 adet dairenin bulunduğu proje 45 bin metrekare inşaat alanına sahip. 

 

Multi Flat Residence Ankara!

 

Daire satın almak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Multi Flat Residence fiyatları 355 bin TL ile 608 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Proje tamamlandığında 2+1 dairelerin 1.200 TL'den, 3+1 dairelerin 1.500 TL'den, 4+1 dairelerin ise 1.800 TL'den kiracı bulması bekleniyor. 

Multi Flat Residence Bağlıca projesi özellikleri arasında; açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kamelya, kameralı güvenlik, merkezi uydu sistemi ve süs havuzu bulunuyor. Projenin dairelerinde ise ankastre beyaz eşya ürünler, ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odasına yer veriliyor. 

 

Multi Flat Residence Ankara!

 

Ankara Bağlıca'da hayat bulan Multi Flat Residence Ankara Lim-ka İnşaat imzası taşıyor. Ankara'nın en tercih edilen bölgelerinden olan Bağlıca'da yükselen projede teslimlerin 2016 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. Projede, 2+1 daire alanları 91 metrekare, 3+1 daire alanları 131 metrekare, 4+1 daire alanları ise 148 metrekare olarak tasarlanıyor. 

"Multi Flat Residence Ankara!" Başlıklı Haberin Galerisi

Multi Flat Residence Ankara!

Multi Flat Residence Ankara!

Multi Flat Residence Ankara!

Multi Flat Residence Ankara!

Firma Bilgisi: Lim-ka İnşaat
Proje Bilgisi: Multi Flat Residence