Muş kiralık daire

Muş kiralık daire fiyatları ortalama 500 TL’den başlar. Ortalamaya aldığımızda Muş kiralık daire fiyatları maksimum 850 TL’ye çıkmaktadır

Muş kiralık daire

Muş, kuzeyden Varto, doğudan Bulanık, Hasköy ve Korkut ile komşudur. 1929 yılında Bitlis vilayetinden ayrılarak müstakil bir il olarak, il merkezi konumu haline gelmiştir. Muş ekonomisinde tarım ve hayvancılık vardır. Dere Kilisesi, Surp Karabet Manastırı, Hasbet Kalesi, Mercimek Kalesi, Muşet Kalesi, Alaeddin Cami, Hacı Şeref Cami ve Şadırvanı, Muş Ulu Camii, İbrahim Samidi Türbesi, Kesik Baş Türbesi, Şeyh Halil Türbesi, Şeyh Muhammed-i Mağribi Türbesi, Alaeddin Bey Hamamı, Dere Hamamı, Arslanlı Han, Yıldızlı Hanı, Alaeddin Cami Çeşmesi, Murat Köprüsü. Mercimek Kalesi Höyüğü de Merkez İlçede bulunan kültürel varlıklar içerisindedir.

Muş nerede?
Van ve Bitlis'i batıdaki Buğdan Geçidi üzerinden Bingöl'e bağlayan karayolu şehirden geçer. Bu yol bir noktada Hınıs üzerinden Erzurum'a bağlanır. Ayrıca şehrin en önemli ulaşım araçlarından biri de Muş Havalimanı’dır. 1992 yılında hizmete giren havalimanı şehir merkezine 18 km uzaklıktadır.

Muş kiralık daire
Muş kiralık daire fiyatları ortalama 500 TL’den başlar. Ortalamaya aldığımızda Muş kiralık daire fiyatları maksimum 850 TL’ye çıkmaktadır.