Mustafa Koç yoğun bakımda

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç geçirdiği kalp krizi sonrasında yoğun bakıma alındı. Koç'un hayati tehlikesi devam ediyor

Mustafa Koç yoğun bakımda

Türkiye ekonomisinin en köklü kuruluşlarından biri olan Koç Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, geçirdiği kalp krizi sonrasında yoğun bakıma alındı. Sosyal medyada yer alan ve Koç'un yaşamını yitirdiği yönündeki haberlere ilişkin bir açıklama yapan Koç Holding, ölüm haberini yalanladı.

Mustafa Koç'un hayati tehlikesi sürüyor
Bugün sosyal medyada yer alan ve Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un kalp krizi geçirdiği ve 40 dakikayı aşan bir süredir yaşama döndürme gayretlerine yanıt vermediği yönündeki haberlere ilişkin bilgi veren Koç Holding: 

"Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa V. Koç, rahatsızlanarak tedavi altına alınmıştır. Tedavisi devam etmektedir. Gelişmelere ilişkin açıklama yapılacaktır." dedi

Beykoz Devlet Hastanesi Yönetimi de helikopterle hastaneye getirilen Mustafa Koç'a acil müdahale yapıldığını açıkladı. Hastane açıklamasında, Mustafa Koç'un hayatta olduğu ve hayati tehlikesinin sürdüğü bilgisi verildi. 

Mustafa Koç kimdir?
1960 yılında İstanbul'da doğan Mustafa Vehbi Koç, 1980 yılında İsviçre Lyceum Alpinum Zuaz ve 1984 yılında ABD George Washington University'den mezun oldu. Mustafa Koç, 4 Nisan 2003 yılından günümüze Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütüyordu.

Mustafa Koç yaşamını yitirdi
Saat 12.00 sıralarında Beykoz Devlet Hastanesi Mustafa Koç'un yaşamını yitirdiğini açıkladı