Mutfak ve banyolarda doğal kuvars: Silestone

Doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan kuvars, dünyanın en büyük kuvars markası Silestone’un yaratıcı gücü ile birleşiyor

Mutfak ve banyolarda doğal kuvars: Silestone

Doğadaki en sert mineral taşlardan biri olan kuvars, dünyanın en büyük kuvars markası Silestone’un yaratıcı gücü ile birleşiyor. Yüzde 90 doğal kuvarstan oluşan Silestone sıra dışı renkleriyle mutfaklara ve banyolara elegan bir görünüm kazandırıyor.

Mutfağınızın ya da banyonuzun tezgâhıyla zemininin bir uyum içinde olmasını istiyorsanız, o halde sizin markanız Silestone. Kuvars yüzeylerde dünyanın en büyük üreticisi olan Cosentino’nun geniş satış ağı sayesinde dünyanın hemen hemen her yerinde Silestone tercih ediliyor. Doğada bulunan en sağlam ve en güzel maddelerden biri olan kuvars, şimdi de Silestone ile benzersiz tasarımlara dönüşüyor.

Mutfak ve banyolarda doğal kuvars: Silestone

Günümüzün ileri teknolojisiyle yeniden şekillendirilen Silestone tezgah, leke, darbe, çizilmeye dayanıklı ve su emmez olmasının yanı sıra bakterilerin gelişmesini önleyici özelliğiyle de hijyen bakımından üstün standartlara sahip. 60’dan fazla renkte, üç farklı yüzey dokusuyla çeşitli formlarda üretilen Silestone, çok geniş yüzeylere tek seferde uygulanabilen oldukça esnek bir ürün.

Silestone tezgah, ağırlığı ve hissi doğal bir taşınkine benzemekle beraber, doğal taştan çok daha yüksek bir kalitede üretiliyor. İçeriği yüzde 90 oranında doğal kuvarstan oluşan Silestone, en güzel mutfak tezgâhlarının yapımında ve en yenilikçi mimari uygulamalarda öne çıkıyor.

Silestone aynı zamanda çok temiz görünen mutfak ve banyolarda dahi sürekli gelişen ve çoğalan zararlı bakterilerin yaşamasına izin vermediği gibi,  “Antibakteriyel Koruma” teknolojisi sayesinde de her bir kuvars parçacığına maksimum hijyen kazandırarak, aileniz için mükemmel koruma sağlıyor.

 

Firma Bilgisi: Silestone