MVK Yapı’dan Kurtköy’e otel

Kurtköy’de ev-ofis konseptli Work-Square projesinin yapımına devam eden MVK Yapı, projenin bir bloğunu otele dönüştürme kararı aldı

MVK Yapı’dan Kurtköy’e otel

30 Nisan 2013 / emlakwebtv
MVK Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ertürk Mavuk, otel yatırımıyla Kurtköy’de oluşacak konaklama talebinin karşılanmasına katkıda bulunacaklarını ifade etti.
Mavuk, “Kurtköy’ün sahip olduğu gelişme potansiyeli ve buna bağlı olarak artmakta olan otel ihtiyacı nedeniyle projenin bir bloğunu otel yapma kararı aldık.

WORK-SQUARE projesi içinde yer alacak 150 odalı 4 yıldızlı otel, Sabiha Gökçen Havalimanı'nın içindeki Otel’den sonra havaalanına en yakın otel olacak. Projenin diğer kısımları ile birlikte tamamlanarak 2014 yılı sonunda faaliyete geçmesini hedefliyoruz” dedi.

Proje içinde otel yer alacağının kesinleşmesinin ardından çok sayıda firmadan işletme talebi geldiğini belirten Mavuk, bu doğrultuda yerli ve yabancı yatırımcı-işletici firmalar ile görüşmeler yaptıklarını söyleyerek, “birkaç uluslararası otel zinciri ile sıcak görüşmelerimiz devam ediyor, kısa bir süre içinde anlaşmaya varılan işletici firmayı duyuracağız ”dedi.

MVK Yapı hakkında detaylı bilgi için http://www.mvkyapi.com/

Firma Bilgisi: Mvk Yapı
Proje Bilgisi: Köy