MVK Yapı Kurtköy Work Square fiyatları 275 bin TL’den başlıyor!

Teslimleri hemen yapılan Work Square Kurtköy projesinde fiyatlar minimum 275 bin TL’den başlangıç gösteriyor

MVK Yapı Kurtköy Work Square fiyatları 275 bin TL’den başlıyor!

Tamamı ev – ofis konseptinde tasarlanan Work Square projesi, MVK Yapı imzasıyla İstanbul Kurtköy’de yükseliyor. İskanı alınan ve tapuları hazır olan projede daire teslimleri hemen gerçekleştiriliyor.

Yüzde 1’lik KDV avantajı sunulan Work Square Kurtköy’de ev ofis fiyatları minimum 275 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden daire sahibi olabilmek için tamamı peşin ödeme ya da banka kredisi kullanarak uygun vade seçeneklerinden yararlanarak ödeme yapmak mümkün.

Toplam 12 bin 366 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Kurtköy Work Square’ın inşaat alanı 50 bin metrekare olarak belirleniyor. 1+0’dan 3+1’e kadar farklı tipte daire seçeneğine yer verilen projede, bloğun alt bölümü her ihtiyaca cevap olabilecek bir alışveriş merkezinden oluşuyor.

İçerisinde çarşı ve meydanlar bulunan Work Square projesinin ayrıcalıkları arasında; lobi ve danışma, destek ofisi, kapalı otopark, ticaret alanları, restoran, kafe, market, kapalı yüzme havuzu, spor merkezi, toplantı salonları, kat bahçeleri, spa alanı ve yüksek güvenlik hizmeti mevcut. 

MVK Yapı Work Square projesi; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 0,8 kilometre, Kurtköy Gişeler’e 0,8 kilometre, Viaport AVM’ye 1 kilometre, sahil yoluna 8 kilometre, Pendik Marina’ya 10 kilometre, Teknopark’a 0,3 kilometre, Sabancı Üniversitesi’ne 4,7 kilometre, Koç Lisesi’ne 3 kilometre ve İstanbul Park’a 4,7 kilometre mesafede bulunuyor.

Firma Bilgisi: Mvk Yapı
Proje Bilgisi: Work Square