My Invest fiyatları 169 bin TL!

NELL İnşaat A.Ş. tarafından İzmir Çiğli'de hayata geçirilen My Invest fiyatları 169 bin TL'den başlangıç gösteriyor

My Invest fiyatları 169 bin TL!

NELL İnşaat A.Ş. tarafından İzmir Çiğli'de hayata geçirilen My Invest fiyatları 169 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Aralık 2017'de teslim edilmesi planlanan My Invest projesi toplam 188 adet daireden meydana geliyor. 2 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen proje tamamı 1+1 dairelerden oluşuyor. My Invest satılık daire alanları 54 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, bilardo, masa tenisi, kameralı güvenlik, fitness merkezi, kafe, güvenlik, sauna, çocuk yüzme havuzu gibi sosyal alanların bulunduğu My Invest projesi dairelerinde ankastre ürünler, rezidans hizmetleri, merkezi ısıtma, merkezi klima ve ısı pay ölçer bulunuyor. 

 

My Invest fiyatları 159 bin TL!

 

My Invest fiyatları ise 169 bin TL ile 179 bin TL arasında değişiyor. My Invest Çiğli'de peşinat olarak 50 bin TL ödeme alınıyor. 32 ay boyunca 2 bin ila 2 bin 500 TL taksit ödemesi yapılıyor. Kalan bedel için ise teslimde kredi kullanılabiliyor. My Invest kiralık daire fiyatlarının ise 1.100 TL'den başlaması bekleniyor. 

İki bloktan oluşan My Invest Çiğli projesinde daireler modüler sistem ile birleştirilerek 2+1 ve 3+1 daireler elde edilebiliyor. My Invest projesi çoğunluklar oturum için tercih ediliyor. NELL İnşaat A.Ş. imzası taşıyan My Invest projesinde dairelerin yanı sıra 1 adet mağaza bulunuyor. 

 

My Invest fiyatları 159 bin TL!

 

İzmir Çiğli'de yükselen My Invest projesi, Kent Hastanesi'ne 2,5 kilometre, Gediz Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne 3 kilometre, Katip Çelebi Üniversitesi'ne 900 metre, Çiğli Devlet Hastanesi'ne ise 1,2 kilometre uzaklıkta konumlanıyor. Proje aynı zamanda Doğal Yaşam Parkı ve piknik alanına 5 dakika mesafede yer alıyor. 

My İnvest iletişim bilgileri

Adres : ESKİ HAVAALANI CADDESİ NO:56 KAT:3 ÇİĞLİ/İZMİR

"My Invest fiyatları 169 bin TL!" Başlıklı Haberin Galerisi

My Invest fiyatları 169 bin TL!

My Invest fiyatları 169 bin TL!

My Invest fiyatları 169 bin TL!

My Invest fiyatları 169 bin TL!

Firma Bilgisi: NELL İnşaat A.Ş.
Proje Bilgisi: My Invest