My New Work Ağaoğlu fiyatları ne zaman açıklanacak?

Yüzde 25'inin satışları tamamlanan My New Work Ağaoğlu fiyatları ile ilgili detayları www.emlakwebtv.com adresimizden takip edebilirsiniz

My New Work Ağaoğlu fiyatları ne zaman açıklanacak?

My New Work Ağaoğlu Ataşehir’de yer alıyor. My New Work Ağaoğlu projesi toplam 221 adet ofisten meydana geliyor. My New Work Ağaoğlu satılık ofis büyüklükleri 100 metrekare ile 172 metrekare arasında değişiyor ve My New Work Ağaoğlu teslim tarihi olarak 2017 yılı veriliyor.

Hafriyat çalışmaları başlayan My New Work Ağaoğlu projesinin yüzde 25’i satılmış olup, My New Work Ağaoğlu Yüksek Mimar Ömer Çamoğlu tarafından projelendiriliyor. Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı My New Work Ağaoğlu projesi ile ilgili olarak şunları şöyledi:

My Newwork projesi, modern zamanların Kapalı Çarşı’sı olmaya adaydır. Nasıl Kapalı Çarşı geçmişteki yüksek değerini koruyorsa, My Newwork de değerini hep koruyacak. Nasıl Kapalı Çarşı’lı olmak asırlardır bir ayrıcalıksa, My Newwork yatırımcısı olmak ta bugün ve yarın büyük ayrıcalık olacak. My Newwork, yatırımcıların yatırım planlarını değiştirecek ve çok kazandıracak bir proje olacak.

My Newwork, dinlenme alanı ve seyir terası, yeme-içme alanları, lobby girişi ile kendi içinde tam bir yaşam merkezi olarak yükseliyor. My Newwork’un restoran ve kafeleri, İtalyan mutfağından Çin mutfağına kadar Türkiye’nin ve dünyanın ünlü markalarına ev sahipliği yapacak.

Ağaoğlu My New Work fiyatları ise henüz açıklanmamış olup, proje ile ilgili tüm detayları www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

My New Work nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Ağaoğlu My New Work Ataşehir’de konumlandırılıyor.

Ağaoğlu My New Work iletişim bilgileri
Telefon: 444 6 777