Mylife Residence Söke!

Yavuzlar İnşaat imzası ile Aydın Söke'de hayata geçirilen Mylife Residence Söke, Söke'nin en büyük projesi olarak öne çıkıyor

Mylife Residence Söke!

Yavuzlar İnşaat imzası ile Aydın Söke'de hayata geçirilen Mylife Residence Söke, Söke'nin en büyük projesi olarak öne çıkıyor. Şehir merkezi ve doğa ile iç içe bir konumda yer alan proje hastaneler, okullar ve otogara oldukça yakın bir mesafede. 

2017 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Söke Mylife Residence, Söke'nin rüzgarı, güneşi, kültürel ve doğal güzelliklerinden esinlenilerek tasarlandı. Bölgede çalışan yönetici ve memurlara hitap eden proje 5 bloktan meydana geliyor. 

 

Mylife Residence Söke!

 

6 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Söke Mylife Residence, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde, büyüklükleri 63 metrekare ila 132 metrekare arasında değişen 284 adet daireden meydana geliyor. 

Projenin sakinlerine sunduğu sosyal alanlar arasında; bilardo, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, süs havuzu ve masa tenisi bulunuyor. Projede daireler ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor ve aynı zamanda ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası yer alıyor. 

 

Mylife Residence Söke!

 

Konut sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Mylife Residence Söke fiyatları 150 bin TL ile 380 bin TL arasında değişiyor. Proje tamamlandığında kiralık daire fiyatlarının ise 2+1 dairelerde minimum 800 TL'den başlaması bekleniyor. 

Söke Mylife Residence projesinde 1+1 daire büyüklükleri 54 metrekare, 2+1 açık mutfaklı daire büyüklükleri 79 metrekare, 2+1 kapalı mutfaklı daire büyüklükleri 90 metrekare, 3+1 daire büyüklükleri ise 115 metrekare olarak tasarlanıyor. 

"Mylife Residence Söke!" Başlıklı Haberin Galerisi

Mylife Residence Söke!

Mylife Residence Söke!

Mylife Residence Söke!

Mylife Residence Söke!

Firma Bilgisi: Yavuzlar İnşaat
Proje Bilgisi: Mylife Residence