Myvia Bahçe Bornova

Myvia Bahçe projesinde birbirine bakacak şekilde 4 bloktan oluşmaktadır

Myvia Bahçe Bornova

Gözde Grup İnşaat firması, projeleri için genellikle İzmir'in merkezi yerlerini seçmektedir. Bunlardan biri de Myvia Bahçe oldu. Myvia Bahçe konum olarak İzmir Bornova'da bulunmaktadır. Proje tipi daire şeklinde olan Myvia Bahçe'nin toplam arsa alanı 9000 metre karedir. Konut tipleri ise şu şekildedir: 1+0, 1+1, 1+1 (dubleks), 2+1 (maxi) ve 2+1 (large)'dir. Toplam metre kare alan dağılımı ise 42-118 m2 aralığındadır. Teslimatların başladığını da söyleyebiliriz. Haziran ayında başlayan teslimatlardan dolayı satış sonrasında bekleme olmamaktadır. Konut sayısı ise 348'dir.

Myvia Bahçe projesinde birbirine bakacak şekilde 4 bloktan oluşmaktadır. Ulaşım açısından da avantajlı bir konumdadır. 1 dakika içinde çevre yoluna ulaşılabilmektedir. Ayrıca Myvia Bahçe Otogar'a yaklaşık üç dakika mesafededir. Satışlarda ise toplam bedelin yüzde 25'i istenmektedir. Banka kredisine de uygun olan bu proje konutlarının çok az bir kısmının satılmadığını da belirtmek gerekir. Konutlara özel olarak oto yıkama, barbekü locaları, açık hava sineması, teleskop gibi hizmetler de sunulmaktadır.

Myvia Bahçe'nin özellikleri; proje lüks ve konfor açısından oldukça tatmin edicidir. İçerdiği sosyal tesisler de önemli bir artı sunmaktadır. Çocuklar için oyun alanları, spor tesisleri, fitness salonu, 7/24 güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme salonu bulunmaktadır. Ayrıca projeye dahil olarak Türk hamamı, sauna da yer almaktadır. Deprem mevzuatı açısından da etütler yapılmış olup depreme dayanıklı inşaat teknolojisi kullanılmıştır. Aynı zamanda yapı denetimi ve zemin etütleri de sonuçlanmıştır.

Myvia Bahçe adres ve iletişim bilgileri
Kazım Dirik Mah. 372/13. Sok. 35050 Bornova – İzmir
Telefon: 444 69 33

Proje Bilgisi: Myvia Bahçe