MyWay Fest Projesi!

Gözde Grubu imzası ile İzmir Bornova'da yükselen MyWay Fest projesi fiyatları 198 bin TL'den başlıyor

MyWay Fest Projesi!

Gözde Grubu imzası ile İzmir Bornova'da yükselen MyWay Fest projesi fiyatları 198 bin TL'den başlıyor. 4 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen MyWay Fest projesi toplam 135 adet daireden meydana geliyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinin yer aldığı MyWay West satılık daire alanları 69 ila 117 metrekare arasında değişiyor. 

MyWay Fest İzmir projesinde teslim tarihi olarak 2017 yılı Haziran ayı veriliyor. MyWay Fest fiyatları 198 bin TL'den başlayıp 358 bin TL'ye kadar yükseliyor. Dairelerin banka kredisi için uygun durumda olduğu MyWay Fest kiralık daire fiyatlarının 1.200 TL'den başlaması bekleniyor. Projede aynı zamanda eşyalı kiralık daire fiyatlarının 1.400 TL'den başlaması bekleniyor. MyWay Fest daire aidatları ise 200 TL olarak belirlendi. 

MyWay Fest Projesi!

Açık yüzme havuzu, sauna, açılır-kapanır yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, merkezi uydu sistemi ve Türk hamamı gibi sosyal alanların yer aldığı MyWay Fest projesinde daireler akıllı ev sistemleri, alarm sistemleri ve ankastre ürünler ile donatılıyor. 

İzmir Bornova'da yükselen MyWay Fest İzmir teslimlerinin 2017 yılının Haziran ayında yapılması planlanıyor. Yatırımcılara hitap eden MyWay Fest projesi zemin+7 katlı tek bloktan oluşuyor. MyWay Fest Gözde Grubu imzası taşıyor. Zengin sosyal donatıların yer aldığı MyWay Fest projesinde dairelerde ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma gibi özellikler de yer alıyor. 

MyWay Fest Projesi!

Firma Bilgisi: Gözde Grubu
Proje Bilgisi: MyWay Fest