N Loft Urla Evleri!

Bi-Tez İnşaat güvencesi ile İzmir Urla'da yükselen N Loft Urla Evleri fiyatları 525 bin TL'den başlangıç gösteriyor

N Loft Urla Evleri!

Bi-Tez İnşaat güvencesi ile İzmir Urla'da yükselen N Loft Urla fiyatları 525 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu N Loft Urla'da en yüksek konut fiyatı 935 bin TL olarak belirlendi. N Loft Urla kiralık daire fiyatları ise 1.750 TL'den başlıyor. 

5 bin 512 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen N Loft Urla Evleri 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde alanları 120 metrekare ila 225 metrekare arasında değişen 44 adet daireden oluşuyor. 2016 yılı Nisan ayında teslim edilmesi planlanan N Loft Urla, 6 blok halinde hayata geçiriliyor. 

 

N Loft Urla Evleri!

 

Açık yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, güvenlik, kameralı güvenlik ve güneşlenme terası gibi sosyal olanakların bulunduğu N Loft Urla Evleri'nde ankastre beyaz eşya ürünler, balkon, çamaşır odası, yerden ısıtma bulunuyor. 

İzmir Urla'da hayat bulan N Loft Urla projesi İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na, Çeşme ve Alaçatı'ya 30 dakika mesafede konumlanıyor. Projede zemin katlar bahçe katı olarak tasarlanırken üst katlar loft dubleks olarak tasarlanıyor. Butik konsepti ile dikkat çeken N Loft Urla Evleri 2016 Nisan ayında teslim edilecek. 

Projede yer alan 2+1 bahçe katı daireler 120 metrekare, 3+1 bahçe katı daireler 160 metrekare, 3+1 loft dubleks daireler 180 metrekare, 4+1 loft dubleks daireler ise 225 metrekare olarak tasarlanıyor. 

 

N Loft Urla Evleri!

 

"N Loft Urla Evleri!" Başlıklı Haberin Galerisi

N Loft Urla Evleri!

N Loft Urla Evleri!

N Loft Urla Evleri!

N Loft Urla Evleri!

Firma Bilgisi: Bi-tez Inşaat
Proje Bilgisi: N Loft Urla