N RESIDENCE Mahmutbey'de yükseliyor

Nanda Yapı'nın yeni projesi N RESIDENCE Mahmutbey'de hayata geçiyor. Proje, toplam 12 kattan oluşan 96 daire ve 9 mağazadan oluşuyor

N RESIDENCE Mahmutbey'de yükseliyor

Mahmutbey’de Double Park Residence'ı tamamlayan Nanda Yapı, yine aynı lokasyonda N RESIDENCE'i hayata geçiriyor. Toplam 12 kattan oluşan, 96 daire ve 9 mağazanın yer alacağı N Residence'ta; Lobby ve concierge hizmeti, fitnes center, sauna, çocuk kulübü ve eğlence alanları bulunuyor.

Merkezi lokasyon
Mahmutbey'de hayata geçirilen N Residence, şehir hayatını konforlu biçimde yaşamak isteyenler için tasarlandı. Basın Ekspress ve TEM Bağlantı yollarının hemen yanında bulunan proje, projesyonel iş yaşamı için elverişli bir konumda bulunuyor.

N Residence'ta 96 daire ve 9 mağaza bulunuyor

Dairelerin tamamı 1+1 olarak tasarlanan projede, daireler mimari formlarıyla dikket çekiyor. Aile hayatının yanı sıra iş dünyasının ihtiyaçlarına da cevap verebilen bir hizmet anlayışının olduğu proje; açık-kapalı otoparkları, residence hizmeti, çocuklar için özel oyun ve eğlence alanları, fitnes center, sauna-masaj salonu, mağaza ve restoranlar, rekreasyon alanları barındıracak.

Teknoloji ve güvenlik ön planda
Başta konfor ve güvenlik olmak üzere detayların gözden geçirildiği projede son teknolojik ürünler kullanıldı. Depreme dayanıklı geliştirilmiş radial sistemin yanı sıra özel yangın önleme/uyarı sistemi de yer alacak. 24 saat güvenlik hizmetinin sunulcağı projede; kablosuz internet, kablolu tv, ortak uydu anteni, klima devre tesisatı gibi özellikler de yer alacak.

Hayallere uygun proje
2. projeleri olan N Residence kamuyouna duyurmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Nanda Yapı Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Bahar Uzun, ilk projeleri olan Double Park'ın satış sürecinde müşterilerinden ve ziyaretçilerden yansıyan arzu ve hayalleri analiz ederek N Residence'ı tasarladıklarını söyledi.

Biraz daha spesifik bir yaşam tarzı isteyenleri iyi analiz ederek bu doğrultuda çalıştıklarını anlatan Bahar Uzun şöyle devam etti; 'Double Park Residence'ın pazarlama sürecinde ticari ilişki dışında müşteri ve ziyaretçilerimizle yakın ilişkilerimiz oldu. Nasıl bir ev ya da homeofis istediklerini anlamaya çalıştık. Butik otellerin sıcaklığı ile lüks otellerin konforunu birleştiren bir yaşam istediklerini gördük. 'Kendimiz yaşamak istesek başka neler isteriz' diye empati yaparak N Residence'ı konumlandırdık. Bizim çok içimize sinen bir proje oldu, umarız misafirlerimiz de beğenir.'