N5 Suites Beylikdüzü

Özyurtlar İnşaat profesyonel çalışma ekibi tarafından yapılan ve inşaatında farklı bir görsel yapıya önem verilen N5 Suites projesi, Beylikdüzü'nde yer almaktadır

N5 Suites Beylikdüzü

Özyurtlar İnşaat profesyonel çalışma ekibi tarafından yapılan ve inşaatında farklı bir görsel yapıya önem verilen N5 Suites projesi, Beylikdüzü'nde yer almaktadır. Konum itibari ve tarzı ile farklılığı ön plan da olan proje, hem otel hem daire hem de ticari alanı ile alıcılarını beklemektedir. Bu üç tarzı bir arada sunan proje, aynı zamanda yaşam rahatlığını keyfe dönüştürmektedir.

N5 Suites özellikleri
İçerisinde konaklamayı sağlayan otel odası bulunması farklı bir stili ile bir ilke imza atmaktadır. Proje içerisinde genel özellikleri arasında, asansör, kuaför, açık ve kapalı otopark, kuru temizleme yer almaktadır. Güvenlik özellikleri proje de dikkat çekmektedir. Güvenlik ile ilgili tüm teknolojik ayrıntılar düşülmüştür. Herhangi bir yangın durumunda otomatik söndürme sistemi, izinsiz girişler durumunda alarm sistemi, güvenlik kameraları gibi her türlü ayrıntı proje içerisinde yer almaktadır.

N5 Suites teslim tarihi
N5 Suites, Haziran 2015 yılında tamamlanıp, teslimi yapılması planlanmaktadır.

N5 Suites fiyatları
N5 Suites daire fiyatları, 157.000 TL ile 367.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Proje içerisinde yapılan otelin oda sayısı 132 olması ile gelen misafirlere zengin bir konaklama sunmaktadır. Ayrıca projenin bir farklı yönü ise, tüm dairelerin içerisinde, televizyon, mutfakta buzdolabı, oturma grubunuz için köşe koltuk takımı ve yemek masası ile sehpa bulunmaktadır. Bu yönü ile daire sahibi olacaklara ayrı bir fırsat niteliğini de sunmaktadır.

N5 Suites Beylikdüzü nerede?
N5 Suites adres ve iletişim bilgileri
Yenikent Mahallesi, Doğan Araslı Caddesi No:228 Beylikdüzü/İstanbul
Telefon:444 40 27

Proje Bilgisi: N5 Suites