N5 Suites'in yüzde 80'i satıldı

Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen N5 Suites Otel+Residence projesinde satış oranı yüzde 80'i buldu

N5 Suites'in yüzde 80'i satıldı

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği N5 Suites Otel+Residence projesi, "Yatırımın En Kazançlı Formülü" kampanyasıyla birlikte büyük ilgi gördü. Projede bir ay içerisinde, satışa sunulan 73 dairenin 60'ı sahibini buldu. 

Seçim öncesinin durağanlığına rağmen
Satışa sunulan dairelerin yüzde 80'ine yakınının satışının, seçim öncesinde insanların harcamalarına en çok dikkat ettiği dönemde gerçekleştiğini söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ebru Özyurt, doğru yer inşa edilen doğru projelerin her dönem talep gördüğünü söyledi. N5 Suites Otel+Residence projesinin hem oturum hem de yatırım amaçlı bir proje niteliği taşıdığını söyleyen Özyurt:

"N5 Suites’den ev alanlar ticari tapuya sahip oldukları için oturmadıkları dönemde dairelerini kiraya verebiliyor. Projede 229.000 liradan satışa sunulan 40 metrekare büyüklüğündeki suit daireler aylık 3 bin liradan kiralanabilecek. Böylece N5 Suites Otel + Residence’dan ev alanlar taksitlerini kira geliriyle ödeyebilecek" dedi.

 

N5 Suites'in yüzde 80'i satıldı

 

N5 Suites'te teslime doğru
Toplamda 321 konut ve 8 ticari birimden meydana gelen N5 Suites projesinde teslimler 2016 yılı Mart ayında başlayacak. 40 metrekarelik suitlerin 229 bin, 70, 80 ve 87 metrekarelik double suitlerin ise 359 bin TL'den satışa sunulduğu projede Türk hamamı, sauna, dinlenme odaları ve fitness center gibi sosyal olanaklar da bulunuyor.

Esenyurt'ta hayata geçirilen N5 Suites Otel+Residence E-5 aksına yakınlığı ve metrobüs durağının hemen önünde yer alan konumuyla dikkat çekiyor. Proje Avcılar İDO, Tüyap Fuar Merkezi ve Torium AVM'ye de oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Özyurtlar
Proje Bilgisi: N5 Suites