Nanda Yapı Bağcılar York Houses projesi!

Bağcılar Mahmutbey Kavşağı üzerinde hayata geçirilen York Houses projesi, Nanda Yapı imzası taşıyor

Nanda Yapı Bağcılar York Houses projesi!

York Houses by Nanda, İstanbul Avrupa Yakası’nın Bağcılar ilçesinde Mahmutbey Kavşağı üzerinde inşa ediliyor. Nanda Yapı tarafından hayata geçirilen butik konseptli proje, 5 yıldızlı bir yaşam alanı sunmaya hazırlanıyor.

Ömerler Mimarlık şirketi tarafından tasarlanan Nanda Yapı York Houses, 1+1 ve 2+1 tipinde toplam 100 adet daireden meydana geliyor. Projede dairlerin yanı sıra mağaza, restoran ve sosyal tesis alanlarına da yer veriliyor.

5 yıldızlı otel anlayışıyla dizayn edilen York Houses Bağcılar projesi toplam 19 bin 548 metrekarelik arazi alanı üzerine kuruluyor. Projede 60 adet 1+1 tipinde ve 40 adet 2+1 tipinde daire seçeneği bulunuyor.

190 araç kapasiteli açık ve kapalı otopark alanının mevcut olduğu Bağcılar York Houses projesinde rezidans hizmeti sunuluyor. Bunun yanı sıra sauna, masaj odası, çocuk kulübü ve oyun odaları, lobby ve concierge hizmeti, fitness center, depreme dayanıklı radial sistem, 24 saat güvenlik, klima devre tesisatı, kablosuz internet, kablolu TV, ortak uydu anten ve geniş rekreasyon alanları yer alıyor.

Firma Bilgisi: Nanda Yapı
Proje Bilgisi: York Houses