Nar Çiçeği Sitesi

Narçiçeği Sitesi, birçok önemli merkeze yürüyerek ulaşılabilecek bir konuma sahip. Bauhaus ve Beylikdüzü Migros, site sakinlerine yalnızca beş dakika uzaklıkta

Nar Çiçeği Sitesi

Nar Çiçeği Sitesi projesinin en önemli özelliği, 4 bin metrekarelik bir hipermarkete sahip olması. Narçiçeği Sitesi sakinleri; trafiğe çıkmadan hipermarkete ulaşıyor ve tüm ihtiyaçlarını kısa bir sürede yorulmadan keyifle temin ediyor.

Nar Çiçeği Sitesi’nin sahip olduğu yeşillikle uyum içerisinde, geniş bir alana yayılan sosyal yaşamı göz dolduruyor. Site sakinleri, dostları ve çocukları ile birlikte, yürüyüş parkuru, barbekü alanları, özel oturma alanları ve 24 saat hizmet veren kafeterya gibi sayısız alternatiften yararlanabiliyor. Narçiçeği Sitesi sakinleri sauna ve fitness center gibi hizmetlerle sağlıklı bir yaşamın keyfini sürüyor. Kapalı devre kamera, 24 saat güvenlik, görüntülü diyafon sistemi, gizli ışıklı asma tavan, kapalı otopark, uydu sistemi konforlu bir hayat için sunulan diğer hizmetler arasında.

Projenin, konut sahipleri için yarattığı avantajlar bunlarla da sınırlı değil. Narçiçeği Sitesi, birçok önemli merkeze yürüyerek ulaşılabilecek bir konuma sahip. Bauhaus ve Beylikdüzü Migros, site sakinlerine yalnızca beş dakika uzaklıkta...

Nar Çiçeği Sitesi Özellikleri

Yeri: İstanbul

Konumu: Beylikdüzü merkez

Başlangıç Tarihi: Ocak 2007

Bitiş Tarihi: Ağustos 2008

Konut Tipleri: 1+1,  2+1, 2+1 (Teraslı), 3+1

Konut Büyüklükleri:

1+1 dairelerimiz 62 m²

2+1 dairelerimiz 113 m² ve 152 m²

2+1 teraslı dairelerimiz 100 m², 150 m², 154 m², 181 m² ve 211 m²

3+1 dairelerimiz 146 m² ve 154 m²'dir.

Toplam Konut Sayısı: 84 konut

Projenin Toplam Arazi Büyüklüğü: 3.200 m²

Projenin Toplam Yeşil Alan ve Sosyal Tesis Alanı: 1.200 m² yeşil alan

Toplam İnşaat Alanı: 30.000 m²

Projenin Genel Özellikleri: Doğanın keyfini konforla buluşturan, canlı, ışıltılı ve huzurlu bir hayat vaat eden Narçiçeği Sitesi, konforlu ve lüks bir yaşam için gereken tüm özelliklere sahip.

Nar Çiçeği Sitesi Nerede


Daha Büyük Görüntüle