Narlı Tarifler Narlife’a özel

Refika’nın Mutfağı’nda Narlı tarifler için buluştuğumuz Tepe İnşaat Genel Müdürü Atila Kemal Oğuz ile sohbet ettik

emlawebtv / Havva Babaoğlu

Refika Birgül ile Narlife projesi için Narlı Tarifler projesi ortaklığı nasıl ortaya çıktı?

Projemizin ismi nar olunca narında Türk mutfağındaki yerini düşünerekten Refika ile böyle bir proje yapmayı düşündük. Daha önce iki etkinlik yaptık. Refikanın dinamizmi onun yenilikçiliği Türk mutfağına getirdiği yorumlar bizi çekti Refika ile böyle bir proje yapmaya.

Narlife projesini öğrenebilir miyiz?

Narlife Konut Projesi 609 konuttan oluşan bir proje. Satışlarımızın yüzde 60’ını tamamladık. C bloğunun teslimini bir yıl öne aldık. Şu an gayet iyi gidiyor Narlife satılık dairelerimiz. Narlife projemizde LEED sertifikası alacağız. İstanbul’un o bölgesinde çok özel bir proje oldu diye düşünüyorum. Narcity, Narkule ve Narlife artık bu üçüncü ve bölgedeki son halka.

Yeni projeniz var mı?

Ankara Çayyolu bölgesinde bir projemiz var. Şu an proje aşamasında Mesa ile ortaklaşa gerçekleştireceğiz 900 konutluk bir proje. İstanbul ve İzmir’de de projelerimiz olacak anacak şu an söylemek için çok erken.

Yurtdışında projeleriniz var mı?

İki ülkede çok aktifiz Rusya ve Türkmenistan. Türkmenistan’da Tarım Bakanlığı’na ait inşaatlarını yapıyoruz sekiz şantiyemiz var. Rusya’da da Türkiye Şişecam’ın fabrikalarını yapıyoruz. Bursa da Çoşkunöz firmasının yedek parça fabrikası var.

Narlife konut projesi hakkında detaylı bilgi için http://www.narlife.com.tr

 

Proje Bilgisi: Narlife