Narlife baharı nar kırarak karşılayacak!

Tepe İnşaat’ın hayata geçirdiği Narlife’ta konut sahipleri 20 Mart’ta (yarın) nar kırma etkinliği düzenleyecek. Baharın gelişinin kutlanacağı etkinliğe astrolog Zeynep Turan da katılacak

Narlife baharı nar kırarak karşılayacak!

19 Mart 2014 / Emlakwebtv
Tepe İnşaat tarafından Maltepe’de hayata geçirilen Narlife projesi, baharın gelişini kutlamaya hazırlanıyor. Astrolog Zeynep Turan ile birlikte 20 Mart tarihinde “nar kırma” etkinliği düzenleniyor. Şans, sağlık, bereket ve mutluluk getirdiğine inanılan narlar, 20 Mart günü saat 21:00’da Facebook, Twitter ve Instargam’da #narkırıyorumçünkü hashtag’i ile gerçekleştirilmesi planlanıyor. Etkinlik boyunca katılımcılar gerçekleşmesini istedikleri 3 dileği de sosyal ağlar üzerinden paylaşacağı bildiriliyor.
 
Astrolojinin Yılbaşı günü olarak tanımlanan ve baharın geldiği günü temsil eden 21 Mart’a kadar devam edecek olan bu etkinlik ile ilgili olarak Astrolog Zeynep Turan şöyle konuştu: 

Tüm kadınları ve erkekleri, baharı müjdeleyen ve Tepe İnşaat’ın Narlife projesi desteğiyle düzenlenecek etkinliğe davet ediyoruz. Etkinlik boyunca kapı önlerinde kırılacak narlarla, şans ve bereket dolu günler yaşamayı temenni edecek ve hep birlikte gerçekleşmesini arzuladığımız dileklerimizi paylaşacağız.

Proje Bilgisi: Narlife