Narlife satış ofisi bayramda da açık

Tepe İnşaat’ın; 3. projesi Narlife, projeden ev sahibi olmak isteyenler için Ramazan Bayramı’nın ilk günü dışında diğer günler satış ofisini açık tutacak

Narlife satış ofisi bayramda da açık

31 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Narlife projesinde yer alan daire fiyatları konumuna ve daire planlarına göre 194.000 TL ile 955.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Narlife, projeden ev sahibi olmak isteyenlere düşük peşinat seçenekleri, masrafsız kredi olanaklarının yanı sıra anlaşmalı bankalardan (Akbank, Yapı Kredi, İşbank ve Garanti Bankası) özel ödeme avantajları sunuyor.

Narlife projesi, tüm renkleri bir arada sunuyor
Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, teraslı ve bahçeli daire seçenekleri ile toplam 609 adet konuttan oluşan Narlife projesi, doğayla iç içe olmaktan zevk alanların, denizin mavisinde kaybolmaktan mutluluk duyanların ve huzur içinde zaman geçirmek isteyenlerin aradığı tüm renkleri bir arada sunuyor.

“Yeşil bina değerlendirme sistemi” olarak bilinen LEED Çevre Dostu Değerlendirme Sistemi’ne adaylığı ile ön plana çıkan Narlife projesi ile projenin tasarım ve inşaat aşamasında yapılaşmanın çevreye verdiği olumsuz etkilerin önlenmesi hedefleniyor.

Narlife, tasarımı, renkleri ve yeşil alanları ile keyifli bir yaşam projesi
Tasarımı, renkleri ve yeşil alanları ile keyifli bir yaşam projesi olan Narlife, net 29 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde 230 milyon liralık yatırımla hayata geçiriliyor. Narlife projesinde yaklaşık 2 bin metrekare büyüklüğünde kapalı sosyal tesis alanı, olimpiğe yakın açık yüzme havuzu, spor tesisleri, yürüyüş parkurları, fitness center, sauna, çok amaçlı salon (sinema ve toplantı), cafe ve site marketi bulunuyor.

Narlife, sahil yoluna ve bağlantı yollarına olan yakınlığı ile dikkat çekmesinin yanı sıra E-5’e 4 km, Bağdat Caddesi’ne 7 km, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 18 km uzaklıkta bulunuyor. Projenin, 31 Mart 2015 tamamlanması planlanıyor.

Narlife hakkında detaylı bilgi için: www.narlife.com.tr

Proje Bilgisi: Narlife