Narlife'ta fiyatlar 705 bin TL'den başlıyor

Tepe İnşaat’ın, Maltepe’de inşa ettiği Narlife projesinde fiyatlar 705 bin TL'den başlıyor

Narlife'ta fiyatlar 705 bin TL'den başlıyor

Tepe İnşaat’ın, Maltepe’de inşa ettiği Narlife projesi uygun peşinatlar ve yarısı teslimde ödeme avantajıyla satışa sunuluyor. 705.000 TL ile 967.000 TL arasında değişen fiyatlara sahip bahçeli daireler, 2015 yazını kendi bahçesinde geçirmek ve doğa içinde bir yaşama sahip olmak isteyen sakinlerini bekliyor. 

Bir yıl önce teslim
Planlanandan bir yıl önce teslim edilen C Blok ile rengarenk mimari ve alt yapısıyla dikkat çeken Narlife; merkezi bir lokasyonda konumlanıyor. Sahil Yolu’na ve bağlantı yollarına yakınlığıyla da öne çıkan Narlife, E-5’e 4, Bağdat Caddesi’ne 7, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 18 kilometre uzaklıkta bulunuyor. 29 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Narlife projesi, 2 bin metrekare büyüklüğünde kapalı sosyal tesis alanı, olimpik standartlara yakın açık yüzme havuzu, spor tesisleri, yürüyüş parkurları, fitness merkezi, sauna, içinde sinema ve toplantı alanları da bulunan çok amaçlı salonu, çocuk oyun alanı, 889 araçlık kapalı otoparkı, kafe ve marketiyle sosyalleşmeye ve spor yapmaya önem verenler için ideal bir ortam sunuyor.

Narlife

Çevreye saygılı ve verimliliğe odaklanan bir proje...
Ünlü mimar Nevzat Sayın imzasını taşıyan proje, renk uzmanları ile oluşturulan özel konsept dış mimarisi ve çevre dostu misyonuyla, Amerikan Yeşil Binalar Konseyi tarafından geliştirilmiş “Yeşil Bina Değerlendirme Sistemi” olarak bilinen LEED Gold Sertifikası’na aday olmasıyla da dikkat çekiyor. Projenin, tasarım ve inşaat aşamasında LEED kriterlerine uyum sağlaması ve yapılaşmanın çevreye verdiği olumsuz etkilerin önlenmesi hedefleniyor.

Prestijli ödüllerin buluşma noktası
Ulusal ve uluslararası iş dünyasının prestijli ödüllerine (ENR 225, FORTUNE 500,European Business Awards 2011, Türkiye İnşaat Liderleri 2011) layık görülen Tepe İnşaat, Maltepe bölgesine sunduğu Tepe İnşaat İlköğretim Okulu, sağlık ocağı, çarşı ve kafe alanlarının yanı sıra Narlife projesi tarafından kamuya terk edilen 40 dönümlük kamusal park ve bahçe alanıyla da kaliteli yaşam alanını genişletmeye ve çevreye olan duyarlılığını vurgulamaya devam ediyor.

Proje Bilgisi: Narlife