Narova İzmir Evleri nerede?

Narova İzmir Evleri nerede? sorusunun cevabına haberimizden ulaşabilirsiniz

Narova İzmir Evleri nerede?

Narova İzmir Evleri nerede? Sorusuna geçmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. 80 bin metrekare alan üzerinde Yapıtek tarafından inşa edilen Narova İzmir Evleri 9 etap şeklinde hayata geçiriliyor.

1100 konuttan oluşan Narova İzmir Evleri daire büyüklükleri 68 metrekareden başlıyor. Narova İzmir Evleri 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor.

Narova İzmir Evleri sosyal donatıları
Narova İzmir Evleri özellikleri arasında kapalı kafetarya alanı, kapalı ve açık oyun alanları, hobi odası, fitness, pilates salonu, her daireye özel kapalı otopark ve depolama alanı, koşu, yürüyüş ve bisiklet parkuru, basketbol, tenis, futbol sahası ve yüzme havuzu gibi sosyal imkanlar yer alıyor. Ayrıca günlük hayatı kolaylaştıracak imkanların bulunduğu Narova'da, unlu mamuller, manav, kırtasiye, şarküteri, kuaför, kuru temizleme, eczane, sağlık merkezi ve mini market gibi çeşitli ticari üniteler bulunuyor.

Narova İzmir Evleri nerede?
Lokasyon açısından büyük avantaja sahip Narova, Ege Üniversitesi, mimari ödüllü bir müze, Işıkkent Eğitim Kampusü, İzmir Otogar'ı ve Forum Bornova yakınında bulunuyor.

Narova İzmir Evleri adres bilgileri: 6253 Sokak No.12/A Işıkkent Bornova / İZMİR

Narova İzmir Evleri iletişim bilgileri
Tel. 232 435 45 32-33-34
Faks. 232 435 17 35
bilgi@yapitekinsaatas.com

 

 

Proje Bilgisi: Narova