Narven Sağlık Kasabası'nın ilk etabı tamamlandı

250 milyon dolarlık yatırımla Bolu'da hayata geçirilen Türkiye'nin ilk sağlık kasabası Narven'in birinci etabı tamamlandı.

Narven Sağlık Kasabası'nın ilk etabı tamamlandı

Narven A.Ş. 250 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Türkiye'nin ilk termal sağlık kasabası Narven'in birinci etabını tamamladı. 450 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen yatırım, misafirlerine 5 yıldızla tatil imkanı sunuyor.

Narven Sağlık Kasabası misafirlerini karşılamaya hazır
Bolu'da hayata geçirilen Narven Sağlık Kasabası projesinin gerek Türkiye'de gerekse Avrupa'da önemli bir potansiyel hedeflediğini söyleyen Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Yıldız, ilk misafirlerin geri dönüşlerinin olumlu bir izlenim sunduğunu belirtti. Yıldız: "Bolu turizmi için önem taşıyan projemizi hayata geçirdiğimiz için gururluyuz. İlk misafirlerimizden aldığımız geri bildirimler bizim için çok önemliydi ve gelen misafirlerimizin olumlu yorumları bizi daha da mutlu etti. Narven Termal Sağlık Kasabası büyüdükçe Türkiye’nin de gururu olacak” ifadelerini kullandı. 

Narven Sağlık Kasabası'nın ilk etabı tamamlandı

Narven Sağlık Kasabası
Termal turizminin yanı sıra afiyet, sağlık ve kültür turizmine yönelik yatırımları bünyesinde barındıran Narven Sağlık Kasabası, her türlü tatil ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak tasarlandı. Hem Türkiye'den hem de dünyanın çeşitli ülkelerinden tatilcileri bünyesinde barındırmayı hedefleyen projjede, yüzme havuzları, kaydıraklı havuzlar, vitamin barlar, restoranlar ve kaydıraklı havuzlar da yer alıyor. Projede ayrıca, spa alanları, sauna , tuz odası, kar çeşmesi, macera duşu, buhar odası, dinlenme odaları, güzellik merkezi ve yetişkin oyun alanlarına da yer veriliyor. 

Narven Sağlık Kasabası bünyesinde ayrıca, kış tatilinin uğrak yeri Kartalkaya'da kayak keyfi yapan konuklara, akşamları odalarından akan termal suyu ya da termal havuzlarda şifa olanağı da sunuluyor. 
 

Proje Bilgisi: narven termal sağlık kasabası