Narven Termal Sağlık Kasabası Ocak'ta açılıyor

250 milyon dolarlık bir yatırımla inşa edilen Narven Termal Sağlık Kasabası'nın ilk etabı, Ocak 2016'dan itibaren hizmete açılacak

Narven Termal Sağlık Kasabası Ocak'ta açılıyor

Tamamlandığında Türkiye'nin en büyük termal turizm yatırımı olacak olan Narven Termal Sağlık Kasabası, 450 bin metrekarelik bir alan üzerinde yayılıyor. İlk etabının Ocak 2016'da hizmete açılması planlanan yatırım, 7.200 yatak kapasitesiyle Bolu'nun turizm poteansiyelini iki katına çıkaracak. Projede şu ana dek 5 bin adet tapu satışı gerçekleşti.

Narven Termal Sağlık Kasabası
"Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu" listesinde ilk 100 içerisinde yer alan Erpiliç, Çarıkçı Grup, GLS Genel Lojistik A.Ş. ve Nalçacılar A.Ş. tarafından inşa edilen Narven Termal Sağlık Kasabası aynı zamanda 800-1000 kişilik istihdam olanağıyla da Bolu ekonomisine katkı sunacak.  Narven Termal Sağlık Kasabasına gösterilen ilgi sürerken, projeye yeni eklenen güzellik merkezi ve çalışma alanlarındaki artışla birlikte bu ilginin artması hedefleniyor. 4 mevsim tatil olanağı sunan Narven'in 2. etap çalışmalarının ise 2019 yılında bitmesi hedefleniyor. 

Narven Termal Sağlık Kasabası Ocak'ta açılıyor

Narven'e özel altyapı çalışmaları sürüyor
Termal turizmine ek olarak afiyet turizmi, kongre-seminer ve kültür turizmi ile sağlık turizmi yatırımı olma özelliklerini de taşıyan Narven, bünyesinde bu yatırımlara uygun alt yapı çalışmalarını da barındırıyor. Sektören örnek projelerinden biri olarak gösterilen Narven, doğal şifalı su kaynakları ve uygulanan tedaviye dayanan termalizmin, açık hava ve bol oksijenli temiz havanın yaygın olduğu dağ ortamında uygulanan tedavi şekli olarak klimatizm ve sağlıklı beslenme sistemine dayanan tedavi şekli olarak Uvalizm için de uygun bir merkez olarak dikkat çekiyro. 

Firma Bilgisi: erpiliç
Proje Bilgisi: narven termal sağlık kasabası