Naskon Sapphire Ankara

Naskon Sapphire Ankara'da 200 milyon dolar yatırım bedeliyle 4 etap şeklinde inşa ediliyor

Naskon Sapphire Ankara

Naskon Sapphire Ankara'da yer alıyor. 200 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan Naskon Sapphire Anakra 4 etaptan meydana geliyor. Naskon Sapphire Ankara'da 24 bin devremülk bulunuyor. Naskon Sapphire Ankara'dan yatırım yapmak isteyenler termal, detoks aynı zamanda aqua park, açık havuz, kapalı havuz, bayan havuzu, çocuk havuzu, özel aile havuzları ve şok havuzunu kullanabiliyor.

Naskon Sapphire Termal Sağlık Merkezi Genel Müdürü Çağla Mıdık, Naskon Sapphire Ankara ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

Ankara Beypazarı karayolu üzerinde Güdül kavşağında yer alan 200 dönüm arazi üzerine projelendirilmiş 1000 adet üniteden oluşan 24 bin üye kapasiteli ve en önemlisi bölgede kendi termal suyuna sahip beş yıldızlı tek termal tesisi kuruyoruz.

Bu konuda birçok yatırıma ilham veren projemiz, klasik bir kaplıcadan çok farklı olarak sosyal donatıları ve aktiviteleri ile ailelerin rahat ve konforlu bir ortamda, tatil köyü atmosferinde şifa bulacağı bir ortam oluşturacak.

Ülkemizin dört bir yanından gelen misafirlerimiz tesisimizi gezip inceliyor, termal suyumuzu kullanıp bizlerden bilgi alıyor ve sadece kendileri üye olmakla kalmayıp çevrelerini de üye yapıyor. Bu durum da bize doğal olarak büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı oluyor. Kendi komşusunu kendi getiren üyelerimiz beraber tatil yapacakları komşuları seçmenin rahatlığıyla kendi sokaklarını oluşturuyor. Merkezimiz, 30 Nisan 2015’de kapılarını açacak.

Naskon Sapphire Ankara adres bilgileri: Ankara Beypazarı Karayolu, Güdüllü Kavşağı Ayaş - Ankara 

Proje Bilgisi: Naskon Sapphire Ankara