NATA, Ankara’nın en yükseğiyle konuta girdi

NATA Holding, Ankara’nın en yüksek konutları olma özelliğiyle dikkat çeken NataVega konut kuleleri, göl manzaralı Nata İncek konutları ile konut sektörüne girdi

NATA, Ankara’nın en yükseğiyle konuta girdi

18 Nisan 2013 / Bülent Yoldaş / Posta Gazetesi
Dünya inşaat sektörünün en başarılı firmaları arasında yer alan NATA holding, yurtdışı müteahhitlik hizmetleri, beton boru ve prefabrike imalatlar, çimento ve enerji sektörlerinin dışında, konut projeleriyle de adından söz ettirecek.

Başkentin yeni gelişim ve yerleşim bölgesi olarak değerlendirilen Çankaya ve Mamak’ın kesiştiği bölgede yer alan Nata Vega konutları’nda Haziran 2013’te anahtar teslimlerinin yapılması planlanıyor. 151 metre yüksekliğe sahip Nata Vega, 131 metrelik Atakule’den yükseklik rekorunu da devralmış oldu.

NATA Holding’in bir diğer projesi ise 100 milyon dolar yatırımla  hayat bulacak alan NATA İNCEK projesi. 18 ve 20 katlı 4 rezidanstan oluşan projede, 2+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri ile 8 dubleks daire bulunuyor. 12 bin metrekare büyüklüğündeki yeşil alan ise, gölün eşsiz manzarasıyla birleşerek adeta nefes almanızı sağlıyor.