Nata Vega’da anahtar teslimi heyecanı

Nata Holding, Ankara’da Atakule’nin elinden Ankara’nın en yükseği unvanını alan Nata Vega projesinde 30 Haziran’da teslimlere başlıyor. 2’nci kulede satışların devam ettiği projede fiyatlar 175 bin TL’den başlıyor

Nata Vega’da anahtar teslimi heyecanı

22 Haziran 2013 / Bülent Yoldaş / Posta Gazetesi 

Ankara’nın en yüksek konutları olma özelliğiyle dikkat çeken Nata Vega konut kulelerinde anahtar teslimi heyecanı yaşanıyor.

Yurt dışı müteahhitlik hizmetlerindeki başarılarının ardından konut projeleriyle de adından söz ettirmeyi başaran Nata Holding’in Çankaya ve Mamak’ın kesiştiği noktada inşa ettiği Nata Vega konut kulelerinde ilk ışıklar 30 Haziran’da yanacak. Nata Vega konut kulelerinin bürokratlar, iş adamları ve yurtdışı yatırımcılardan yoğun ilgi gördüğü belirtiliyor. Ankara’nın doğusunu batısıyla buluşturan proje birçok ilke de ev sahipliği yapıyor. Konuyla ilgili bilgi veren Nata Holding Yönetim Kurulu Başkanı Namık Tanık  “Ankara’nın en yüksek yapıtı 131 metre ile Atakule’ydi. Biz bir fark yaratalım istedik, 151 metrelik yüksekliğimizle bir rekora imza attık” dedi. Nata Vega’da erken teslim gerçekleştirdiklerini ve müşterilerinin bu durundan çok memnun kaldığını anlatan Namık Tanık, müşterilerinin Nata’nın yeni projeleri beklediklerini ifa ettiklerini söyledi.

Namık Tanık, Nata Vega’da ilk etabında satışların yüzde 90’ının tamamlandığını belirterek, 2’nci kulede ilginin yoğun olduğunu kaydetti. Projede fiyatlar ise 175 bin TL ile 540 bin TL arasında değişiyor. Namık Tanık, şehrin gürültüsünden uzak bir o kadar da şehre yakın olan konutların, Kızılay’a ve Ulus’a 10 dakika, Oran şehrine ve Çankaya’ya 10 dakika, havaalanına ise 20 dakikalık mesafede olduğunun da altını çizdi.