Nata Vega

Nata Vega Konut Kuleleri 80 bin metrekare arsa alanı üzerinde Ankara Mamak’ta inşa ediliyor

Nata Vega

Nata Vega Konut Kuleleri 80 bin metrekare arsa alanı üzerinde Ankara Mamak’ta inşa ediliyor. Nata Vega Konut Kuleleri’nde toplam 377 adet daire yer alıyor. Nata Vega Konut Kuleleri satılık daire büyüklükleri 55 metrekare ile 475 metrekare arasında değişiyor.

Hemen teslim edilen Nata Vega Konut Kuleleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Nata İnşaat projesi olan Nata Vega Konut Kuleleri 46 katlı 2 kule olarak inşa ediliyor. Nata Vega Konut Kuleleri kira getirisi olarak minimum 900 TL kazanç elde etmesi ön görülüyor.

Nata Vega

Nata Vega Konutları özellikleri arasında AVM, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, merkezi uydu sistemi, sauna ve vadi manzarası yer alıyor. 169 bin TL2den başlayan fiyatlarla satışlarına devam eden Nata Vega Konut Kuleleri her blokta 186 daire yer alıyor.

Nata Vega

Yüksek Mimar Ali Osman Öztürk tarafından tasarlanan Nata Vega Konut Kuleleri’nde Ankastre mutfak cihazları ocak, fırın, davlumbaz, bulaşık makinesi) 24 saat kameralı güvenlik sistemi, Her dairede görüntülü interkom sistemi, Merkezi uydu sistemi ve Digiturk altyapısı, Yangın ihbar ve alarm sistemi, Her dairede çok noktadan emniyetli çelik kapı yapılıyor.

Nata Vega

Nata Vega Konut Kuleleri nerede?
Nata Vega Konutları Ankara Mamak'ta yer alıyor. Proje Nata Vega Outlet yanında konumlandırılıyor.

Nata Vega Konut Kuleleri adres bilgileri: Doğukent Bulvarı (Nata Vega Outlet Yanı) Mamak/Ankara

Nata Vega

Nata Vega Konut Kuleleri iletişim bilgileri
0 312 390 55 55

 

Firma Bilgisi: Nata Inşaat
Proje Bilgisi: Nata Konut Kuleleri