Naturalist'te satışlar başladı

50 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen Mika Naturalist projesinde satışlar, Mart ayı itibarıyla başladı

Naturalist'te satışlar başladı

Mika İnşaat imzasıyla Kemerburgaz'da inşa edilen Mika Naturalist'te satışlar başladı. Projenin toplam yatırım bedeli ise 50 milyon TL düzeyinde.

Mika Naturalist'te metrekare fiyatları 7-8 bin TL'den başlıyor
Dünyanın en tanınmış mimarlık firmalarından Progetto CMR tarafından mimari tasarımı gerçekleştirilen Mika Naturalist, 3 blok üzerinde toplam 68 daireden meydana geliyor. Projede daire fiyatları ise 7.000-8.000 TL/metrekare düzeyinde. 

Teslimler 2017 yılının son çeyreğinde
Çevreci ve lüks konseptte inşa edilece olan Mikan Naturalist, Üçüncü Köprü ve Üçüncü Havalimanı gibi İstanbul'un yeni mega projelerine oldukça yakın bir lokasyonda yükseliyor. Dünya çapında mimarisiyle dikkat çeken projede ayrıca su ve elektrik tasarrufu uygulanıyor. Mika Naturalist'te teslimler 2017 yılının son çeyreğinde yapılacak. 

Değerli bir yatırım: Mika Naturalist
Proje hakkında bilgi veren Mika İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Yıldız, çevre dostu bir proje olarak tasarlanan Mika Naturalist'in önemli bir yatırım aracı olduğunu belirterek:

"Üçüncü havalimanı, üçüncü köprü ve Kemerburgaz’dan geçecek raylı sisteme olan yakınlığıyla da değerini hızla katlayacak bir bölgede yer alıyor. Hem doğanın içinde huzurlu ve konforlu yaşamak isteyenler hem de yatırım yapmak isteyenler için de ideal" dedi. 

Firma Bilgisi: Mika Inşaat
Proje Bilgisi: Mika Naturalist