Naturalm Çiftlik Evleri iletişim bilgileri

Naturalm Çiftlik Evleri iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor

Naturalm Çiftlik Evleri iletişim bilgileri

Naturalm Çiftlik Evleri iletişim bilgilerine geçmeden önce projenin detaylarından bahsedelim. ALM İnşaat tarafından 45 bin metrekare alan üzerinde yükselen Naturalm Çiftlik Evleri 45 adet villadan oluşuyor. 

3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Naturalm Çiftlik Evleri satılık daire büyüklükleri 104 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiyor. 

ALM İnşaat Naturalm Çiftlik Evleri ayrıcalıkları içerisinde basketbol sahası, fitness merkezi, futbol sahası, göl, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, restoran ve tenis kortu yer alıyor. 

Naturalm Çiftlik Evleri fiyatları
Naturalm Çiftlik Evleri fiyatları 300 bin TL ile 460 bin TL arasında değişiyor. 

Naturalm Çiftlik Evleri ödeme bilgileri
Naturalm Çiftlik Evleri projesinde banka kredisi kullanılabiliyor. Naturalm Çiftlik Evleri ödeme planı ve fiyat bilgiler ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Naturalm Çiftlik Evleri nerede?
Naturalm Çiftlik Evleri, İstanbul’a 1 saat, Bursa'ya 30 dakika, Kocaeli’ye 30 dakika, Sakarya’ya 1 saat, İzmir’e ise 3 saat mesafede yer alıyor.

Çalışmaları devam eden Körfez Köprüsü’yle İstanbul’a 60 km uzaklıkta bulunan Naturalm Çiftlik Evleri’ne Topçular veya Yalova üzerinden Feribot’la ulaşılabiliyor.

Naturalm Çiftlik Evleri iletişim bilgileri
Satış ofisi adres : Bağdat Caddesi No: 182 Kat: 1 Daire: 3 Selamiçeşme - Kadıköy / İstanbul
Telefon : 0850 300 0 256 
Web : http://naturalm.net

 

Proje Bilgisi: Naturalm Çiftlik Evleri