Naturalm Çiftlik Evleri

ALM İnşaat imzası ile hayat bulan Naturalm Çiftlik Evleri'den daireler hemen teslim durumunda

Naturalm Çiftlik Evleri

ALM İnşaat imzası ile hayat bulan Naturalm Çiftlik Evleri'den daireler hemen teslim durumunda. Karamürsel Karaahmetli Köyü'nde inşa edilen proje yakın zamanda açılacak olan Körfez Geçiş Körprüsü ile yatırımın gözdesi olacak. Körfez geçiş köprüsünün tamamlanmasından sonra projenin yüzde 60 oranında prim yapması bekleniyor. 

45 bin metrekare arsa alanı üzerinde kurulan Naturalm Çiftlik Evleri 3+1, 4+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Toplam 45 adet daireden oluşan Naturalm Çiftlik Evleri'nde metrekare alanları 104 ila 204 arasında değişiyor. 

Naturalm Çiftlik Evleri'nde konut satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Naturalm Çiftlik Evleri fiyatları ise 350 bin TL ile 460 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Naturalm Çiftlik Evleri ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

 

Naturalm Çiftlik Evleri

 

Projenin konut sahibi olacaklara sunduğu imkanlar arasında basketbol sahası, fitness merkezi, futbol sahası, göl/gölet, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, restoran ve tenis kortu yer alıyor. Dört mevsim yaşamaya uygun olan Naturalm Çiftlik Evleri'nde ankastre beyaz eşya ürünler, ebeveyn banyosu, kombi ve şömineye yer veriliyor. 

Çiftlik evi konseptinde hayat bulan Naturalm Çiftlik Evleri projesi dört mevsim yaşamaya uygun olarak tasarlandı. Proje ile modern bir köy hayatı inşa edildi. İlk etabından 45 villanın bulunduğu çiftlik evlerinde son 10 villa kaldı. Projenin ikinci etabı için ise çalışmalar devam ediyor. 

"Naturalm Çiftlik Evleri" Başlıklı Haberin Galerisi

Naturalm Çiftlik Evleri

Naturalm Çiftlik Evleri

Naturalm Çiftlik Evleri

Naturalm Çiftlik Evleri

Firma Bilgisi: Alm Inşaat
Proje Bilgisi: Naturalm Çiftlik Evleri