Nature Park Evleri nerede?

İstanbul'un Bağcılar Semti, Kirazlı Mahallesi'nde tek bir blok üzerinde 52 daire ve dükkandan oluşan yepyeni bir proje Nature Park Evleri yükseliyor

Nature Park Evleri nerede?

İstanbul'un Bağcılar Semti, Kirazlı Mahallesi'nde tek bir blok üzerinde 52 daire ve dükkandan oluşan yepyeni bir proje Nature Park Evleri yükseliyor.

Natüre Park Evleri özellikleri
52 dairenin 6 farklı konsept içinde olması projenin en dikkat çeken yönü. Konutlar, 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde. Konutları bankadan kredi çekerek de alabiliyorsunuz. Natüre Park Evleri, Kapalı çevresi ve kapalı otoparkı, kameralı güvenlik sistemi ile donatılmış binası, ısı ve su yalıtımı ile merkezi ısıtma size konforlu bir konut vaat ediyor. 2+1 daireler 102 metrekare, 4+1 daireler 175 metrekare, 3+1 daireler ise 126 metrekare, 146 metrekare ve 154 metrekare olmak üzere müşterilerin tercihine sunuluyor.

Nature Park Evleri ayrıcalıkları
Tek bir blok üzerinde olması sizi yanıltmasın. Nature Park Evleri, oldukça güzel süslenmiş bir bahçe peyzajı, süs havuzu, dinlenme alanları, çocuk oyun alanlarıyla da dikkat çekiyor. Kış bahçesi ve kamelyası ise size burayı dört mevsim kullanmanıza olanak sağlıyor. Nature Park Evleri, depreme tamamen dayanıklı bir biçimde inşa edilmiş ve inşasında dayanıklılık açısından son derece kaliteli olan C35 betonlar kullanılmıştır. Salon ve odalarda laminant parke, mutfak, koridor, antre gibi bölümlerde ise birinci sınıf seramikler kullanılmıştır. Dış yüzey ise fayanslarla kapatılmıştır.

Tavan ise son dönemlerin modasına uygun olarak asma tavan ve tavan içini dolaşan bir ışık bandıyla dekoratif bir güzellikte dizayn edilmiştir. Konutların kapıları ahşap görünümlü çelik kapıdır. İç odaların kapılarında ise ahşap hakimdir. Nature Park Evleri'nde her daire için tek araçlık bir otopark bulunmaktadır. Nature Park Evleri, size çağdaş ve modern bir yaşam alanı sunuyor.

Nature Park Evleri nerede?
Nature Park Evleri adres ve iletişim bilgileri
Kirazlı Mahallesi Cevizli Sokak No:5-9
Bağcılar / İstanbul

Nature Park Evleri Satış Ofisi İletişim Bilgileri
Kirazlı Mahallesi Serhat Sokak No:9 / A
Bağcılar – İstanbul
Telefon: 0 212 474 00 37

 

Proje Bilgisi: Nature Park Evleri