Navron Feronia Villaları Belek

Belek Feronia Villaları Antalya'da muhteşem deniz, kum, güneş turizmi yanında golf tutkunlarının da tercih sebebi olmuştur

Navron Feronia Villaları Belek

2005 yılında kurulan Navron İngiltere ve Finlandiya ortaklığı ile çağdaş Türk mimarisi ile büyüleyici eşsizlikte modern ve lüks projeler geliştirmektedir. Stil sahibi tasarımlar modernizm konfor güzellik şıklık ile şehir hayatının yoruculuğundan uzakta cennet mekanda hayat bulmuş ve sizleri kucaklayan deniz doğa içinde zarafetle yerini almıştır.

Belek Feronia Villaları Antalya'da muhteşem deniz, kum, güneş turizmi yanında golf tutkunlarının da tercih sebebi olmuştur. Muhteşem tasarımı ve lüksü ile Navron Feronia Villaları müstakil havuzlu geniş teras alanı olan 26 adet ikiz villadan oluşmaktadır. Ayrıca temizlik ve doğallığın simgesi beyaz ile ışık saçan bir dekorasyon yerden tavana kadar uzanan pencereleriyle eşsiz güzellikteki doğayı manzarayı izlemeniz tasarlanmış, doğal taşlarla bu tasarım sıcacık bir atmosfer yaratmıştır. Villaların oluşumu 2008 yılında tamamlanmış ve ak denizin en güzel beldesinde keyifli bir tatil için sizleri beklemekte ve o günden bu yana tüm sevdiklerimizle güzel anlarımıza tanık olmuştur.

Belek Feronia Villaları Belek ve Kadriye merkezleri arasında nick faldo golf kulübünün yanında yer almaktadır. Havaalanına 20 dk. sürüş mesafesinde, denize ise 10 dakika yürüyüş mesafesindedir. Konforunuz için her şey itina ile tasarlanmış güvenli ve zevkli tatil günleriniz için ayrıntılara özen gösterilmiştir. Villalarda uydu sistemi, ev sinema sistemi, merkezi jeneratör, 24 saat güvenlik, özel havuz ve zengin peyzaj ön plana çıkmaktadır.1 gece için fiyatları 224 TL'den başlayan villalar sizlere eşsiz bir tatil deneyimi yaşatacak dinlenmenin tatilin ve sosyalliğin tadı damağınızda kalacak.